Po několikaleté odmlce si rezerva FK Tachov zahrála krajskou soutěž 1. B třídy. Nováček si ve skupině A vedl nad očekávání velmi dobře a v konečném účtování skončil k potěše svých příznivců na třetím místě. Mladí Tachované doplněni zkušenými borci ještě pět kol před koncem soutěže atakovali první příčku, ale „pokažený" závěr stačil „jen" na bronzový stupínek. Trio trenérů Hepfel, Prchlík, Dvořák mohlo být s vystoupením svých svěřenců v sezoně spokojeno. O sezoně a plánech do budoucna si Deník povídal s jedním z trenérů Alexandrem Hepflem.

Jaké byly plány před sezonou a čekal jste, že budete jako nováček takto vysoko?
Plány před sezonou byly velmi skromné, udržet se v soutěži a pokud možno hrát klidný střed tabulky. S umístěním jsem samozřejmě spokojený, třetí místo je nad náš plán.

Co říkáte úrovni této krajské soutěže?
Soutěž má svoji kvalitu.

Které utkání se vám vyloženě povedlo a naopak, na které byste nejraději zapomněl?
Nejlepší výkon jsme podali v obou utkáních s Chodovou Planou a to i přes to, že jsme nezvítězili. Nejhorší pro nás byly oba zápasy s Přimdou, ve kterých jsme nebodovali.

Jak byste hodnotil spolupráci s A týmem?
Spolupráce byla velmi dobrá a hráči, kteří nám „pomáhali" předvedli ve většině případech výkony, které se od nich očekávali.

Celý rozhovor najdete v úterním vydání Tachovského deníku.