Především na předních příčkách tabulky se ale jedná o velmi vyrovnanou záležitost. Co se vedoucích celků v podobě Záchlumí a Dlouhého Újezdu B týče, dělí je od sebe rozdíl jediného bodu. Vedoucí Záchlumí se tento víkend utká s devátým Zadním Chodovem, béčko Dlouhého Újezdu čeká zápas se šestými Konstantinovými Lázněmi.

Lídry třetí třídy i nadále pronásledují dva možní kandidáti na minimálně třetí místo, Třemešné a Halže. Oba tyto týmy mají stejný počet bodů, se skórem je na tom lépe Třemešné. To se o víkendu představí na trávníku Damnova, Halže se doma utká s Planou B. I tyto týmy stále mohou zabojovat o první příčku ve třetí okresní třídě, pokud některý z vedoucích týmů zaváhá.

Zmiňované týmy ale rozhodně třetí místo jisté nemají. Hned v závěsu o dva body se totiž nachází Studánka B.
Vzhledem k tomu, že zimní přestávka se o své slovo přihlásí již po dvou kolech, bude rozhodně zajímavé sledovat nadcházející výsledky. Téměř každý zápas může zcela zamíchat horními příčkami tabulky.

Víkendová utkání III. třídy

sobota 14:00: Damnov – Třemešné, Staré Sedliště – Hošťka,

neděle 14:00: Tisová – Studánka B, Trpísty – Lesná, Zadní Chodov – Záchlumí, Halže – Planá B, Konstantinovy Lázně – Dlouhý Újezd B