Až ve třetím kole fotbalového Puma krajského přeboru se na domácím trávku představilo svým příznivcům mužstvo Baníku. Po velkém dobývání branky Chanovic zvítězili Stříbrští brankou kapitána Pelána 1:0.

Mužstvo Chanovic přijelo do Stříbra bez několika hráčů základní sestavy a netajilo se, že si přijelo pro bod. Tomu také hosté podřídili svoji taktiku, bránit a využít každé příležitosti k protiútoku. Ve třetí minutě mohlo být po plánech, ale Čížek hlavičkoval nad branku. V dalších minutách potvrdili hosté, že využijí každého momentu k zaútočení. Jejich dvě slibné akce ale nezakončili. Baníkovci „bušili“ do obrany Chanovic, ale bez úspěchu. Paradoxně první vážnější příležitost měl Chanos, když na brankáře Kosa postupoval Dytrt, ale v poslední chvíli zasáhl Petraška. O dvě minuty později se na druhé straně prodral Komárek do pokutového území, kde byl zastaven takovým způsobem, že stříbrští příznivci volali po pokutovém kopu. Rozhodčí Homr byl ale proti. V dalším průběhu utkání měli domácí více míč na svých kopačkách. Střelecký pokus Kertise a zakončení Čížka hlavou po akci Pelána a Kertise, to bylo vše, co se dalo nazvat ohrožením branky, jinak se hrálo převážně sice na polovině hostů, ale po šestnáctku. Ve 31. minutě se o vzruch postaral poprvé domácí kapitán Pelán, jenž chyboval, ale Chanos jeho kiks nepotrestal. Ve 40. minutě kopal trestný kop Kertis a poslal míč nad branku. O tři minuty později zahodil příležitost Dytrt a to bylo v prvním poločasu všechno.

Také druhé dějiství začali aktivněji domácí, ale s převahy vytěžili jen sérii rohů a trestný kop. Bezbrankový stav se neměnil ani po dvou šancích hostů, kdy zaváhala stříbrská obrana. V 56. minutě dal o sobě vědět střídající Bastl. Po rohovém kopu Baníku vyskočit nejvýše a trefil břevno. Střelecký pokus Komárka skončil na záchytné síti a nad skončil další vzdušný souboj Bastla. To už běžela 66. minuta a stav byl stále 0:0. O minutu později už ale bylo všechno jinak. Po zmatku v pokutovém území Chanovic se nejlépe orientoval kapitán Baníku Pelán a „uklidil“ míč do sítě – 1:0. Od tohoto momentu začali mít naspěch hosté, ale k vážnějšímu ohrožení branky se prakticky nedostali. Obrana Stříbra pracovala dobře a hosté ji ve zbývajících minutách ani moc neprověřili. Domácí si mohli vedení pojistit v 85. minutě, ovšem Vachtl sám před gólmanem nedokázal „dopravit“ míč mezi tyče. V závěru si Baník třetí výhru v řadě pohlídal.

B. Stříbro – Chan. Chanovice 1:0. Poločas: 0:0. Branka: 67. Pelán. Rozhodčí: Homr. ŽK: 0:1. Diváků: 400.

STŘÍBRO: Kos – Šaman, Hřebík, Kertis (46. Bastl), Jareš, Dyk, Pelán, Čížek, Petraška (55. Florus), Komárek (75. Hodaň), Vachtl (85. Bednář). Trenér Lorenc.