V jedenáctém kole okresního přeboru druhé třídy z vedoucí trojice zaváhala jen Stráž, která prohrála v Konstantinových Lázních. Překvapivý výsledek se zrodil ve Starém Sedlišti, kde domácí nováček soutěže zdolal přesvědčivě Černošín. Ve Kšicích a Sulislavi skončily zápasy nerozhodně. Erpužičtí pokračují v nevýrazných výkonech a tentokrát inkasovali 13 branek od lídra z Plané.

Střelecky na sebe upozornili plánští borci G. Lanfranchi a T. Mikač, kteří zaznamenali hattrick. Tři branky dal v utkání Damnov – Lom i domácí Krivda, ale ten se jednou trefil do vlastní branky.

V kole padlo 33 branek, nejvíce v Erpužicích (13), nejméně ve Kšicích a Sulislavi (2). Do ochozů přišlo 341 příznivců. Nejvíce jich dorazilo do Damnova a do Kšic (60). Nejméně pak do Erpužic (30).

Rozhodčí napomínali 35 hráčů a čtyři viděli červenou kartu. Z toho tři!!! ze Stráže v Konstantinkách. Předčasně pod sprchy museli M. Lapský, v. Borys a K. Pták. Mezi hříšníky se zapsal také M. Krištofovič ze Sulislavi.

Černošín jen potvrdil nestálost formy a ve Starém Sedlišti odevzdal domácím překvapivě všechny body (3:0).

V taháku kola hostily Konstantinovy Lázně tým Stráže a pro hosty se utkání nevyvíjelo dobře. Sice se dostali do vedení, ale ve 25. minutě byl vyloučen K. Pták a domácí přesilovku využili v 73. a v 86. minutě k otočení skóre (2:1).

Střelnici si otevřeli Plánští v Erpužicích, kde „čepovali" Jiskře „třináctku". Domácí borci jen potvrdili podzimní mizérii (0:13).

Záchlumští vydolovali cenný bod ve Kšicích (1:1 (PK 2:1).

Přimdští v Sulislavi vedli, ale vydolovali bod (1:1, PK 4:3).

Přestřelka skončila výhrou Lomu. V Damnově se měnilo skóre jako na houpačce a šťastnější byli hosté (3:4).

Studánka vydřela body s nevýrazným Kostelcem a v tabulce si polepšila (2:1).

Fakta k utkáním a sestavy najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.