Startovaly týmy: Tlučná, Stahl Okna, Tesařství Pospíchal, Křídla Sovětů, Sedlo – Plavčíci, Pondělíci (což byli kostelečtí dorostenci), Houslice (společný tým hráčů z Kladrub a Kostelce).

„Počasí se vydařilo, vše se povedlo ke spokojenosti pořadatelů. O tom svědčí i to, že asi třicet lidí zůstalo po turnaji sedět a v klidu popíjeli točené pivo a pojídali obdržené ceny,“ řekl Deníku hlavní organizátor Tomáš Kasl.

Hlavní cenou za vítězství v turnaji byla uzená kýta a k tomu dárkový koš s lahví whisky, šiška salámu, šest piv a pohár.

„Turnaj vyhrála Křídla Sovětů, což byli většinou futsalisté a bylo znát, že to opravdu umí. Neprohráli ani jeden zápas a s celkovým počtem dvanácti bodů a skóre 21:3 byli jasně první,“ uvedl dále Kasl.

Na druhém místě skončily Houslice s jednou prohrou a jednou remízou a na třetím Tesařství Pospíchal, také s jednou prohrou a jednou remízou (jako Houslice), ale horším skóre.

„Nehráli jsme žádné play off, ale klasickou tabulku, kdy za vítězství byly dva body, remíza byla za jeden bod a prohra samozřejmě za nula bodů,“ upřesnil organizátor.