Na podzim v České fotbalové lize jen paběrkoval, jeho pobyt na hřišti čítal doslova několik minut. Celý podzim se totiž potýkal se svalovým zraněním, ale stačil se dát zdravotně dohromady a nastoupil do zimní přípravy. Řeč je o největším momentálním smolaři kádru FK Tachov. V posledním přípravném utkání proti německému Weidenu Lukáš Tušl odehrál jen jedenáct minut, a s bolestivou grimasou a obvázaným kolenem opustil předčasně hřiště.

„Odkopával jsem míč, někdo z hráčů soupeře mě atakoval. Já jsem nějak špatně došlápl a ozvala se bolest v koleně. Hned jsem věděl, že to není dobré," popsal smolný moment řízný obránce, který se ale v neděli na nohu už nepostavil a „vyfasoval" berle.

„Prvotní vyšetření není ještě přesné. Lékař mu z kolene vytáhl vodu. Musíme počkat až opadne otok a příští týden půjde na magnetickou rezonanci," informoval Deník sportovní ředitel FK Tachov Petr Móži.

„Těšil jsem se po půl roce na mistrovský zápas. Chtěl jsem se dostat do sestavy. Nejhorší na tom je, že dva měsíce dřu, mám natrénováno a pak přijde tohle," neskrýval zklamání Tušl, který tak musí jarní start ve třetí lize odložit. Na jak dlouho to bude ukáží až dny příští.