Fotbalisté TJ Rozvadov se ve čtvrtém kole 1. A třídy postarali o největší překvapení. V Husových sadech porazili rezervu FC Rokycany 0:2.

Rozvadovští byli favoritu více než vyrovnaným soupeřem a od úvodních minut svou aktivitou eliminovali přednosti domácího celku, který nastoupil s pěti hráči širšího kádru. Hosté šli do vedení v 19. minutě, kdy se trefil kanonýr Horáček. Další šance Křehlíka, Draveckého a střely Pavla Hobzy a jeho bratra Petra neměly gólové parametry. Domácí měli největší šanci k vyrovnání ve 32. minutě, ale gólman Benda pokutový kop zneškodnil.

Po přestávce, vyjma závěrečného náporu domácích, mělo utkání vyrovnaný průběh s několika šancemi na obou stranách. Zatímco domácí se neprosadili, Rozvadov zásluhou Draveckého zvýšil vedení na 0:2. Přes převahu Rokycan v závěru utkání si hosté výhru pohlídali.

„Byl to oboustranně dobrý fotbal. My dokázali domácí   zaskočit aktivní hrou a podařilo se nám skórovat. Oproti minulým zápasům se náš herní projev zlepšil a já věřím, že to bude stále lepší," hodnotil utkání spokojený vedoucí Rozvadova Libor Kolář.

FC Rokycany B –  TJ Rozvadov 0:2
Poločas: 0:1. Branky: Dravecký, Horáček. Rozhodčí: Fillinger. ŽK: 5:1. Diváci: 60.
Rozvadov: Benda – Viterna, Křehlík, Horáček, Slowik, Janoušek, Dravecký, Bečvář, Kabourek, Pavel Hobza, Petr Hobza. Střídali Svoboda, Mráček a Bizoň. Trenér Chada.