Týmy z Konstantinových Lázní a ze Studánky zatím na jaře neztratily

Tachovsko – Sedmnácté kolo okresního fotbalového přeboru druhé třídy se odehrálo bez větších překvapení o víkendu. Všichni favorité svoje zápasy vyhráli, v čele soutěže zůstává Lom.

19.4.2018

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Matura

MARTIN STEC SVÝM GÓLEM VYSTŘELILLOMU TŘI BODY

Fotbalisté Sokola Lom si díky trefě kanonýra Stece udrželi po 17. kole vedení v okresním přeboru. Soupeř z Tisové sice „doma“ v azylu na hřišti Starého Sedliště vzdoroval, srovnal na 1:1, ale po třech minutách nakonec trefa lomského snajpra rozhodla o těsné výhře lídra okresu.

Sám Stec mohl ve druhé půli navýšit, chybělo málo. Rovněž autor první lomské branky Jan Bukva mohl skórovat v další šanci. Trefil spojnici břevna a pravé tyče. Domácím se opět nepodařilo zvítězit, ale výkonem nezklamali.
Zetor Tisová – Sokol Lom 1:2

Poločas: 1:2. Branky: 35. M. Samek – 26. Jan Bukva, 38. Stec. Rozhodčí: Sirový – Rožumberg, Hora. ŽK: 0:1 (Jan Bukva). Diváci: 70.

Zetor Tisová: Novotný – Balash, D. Gabčo, Fitsek, P. Gabčo, Foltas (59. Morozov), Kozák, M. Samek, V. Samek, Pryvrattskyi, Koscelník (80. Rott). Vedoucí týmu Michal Foltas.

Sokol Lom: Benda – Janda, Jan Bukva, Karas, Bartko, Kalynich, Rosokha, Stec, Lintner, M. Pich (55. Kunžwart), Volka (46. J. Pich). Vedoucí týmu Václav Lintner.

LÁZNĚ JSOU STÁLEV KONTAKTU

Domácí si jasným vítězstvím nad rezervou Stříbra zajistili tři body a tím si udrželi tříbodový odstup od druhého Chodského Újezdu. Znamená to, že jsou stále na dohled od čelních příček tabulky a tedy ve hře o případný postup do vyšší soutěže. Střídající Radek Mašín pobyl na hřišti čtyřiatřicet minut a za tu dobu stihl dát dva góly, přičemž ten první vstřelil prakticky ihned poté, co do zápasu naskočil.

Konstantinovy Lázně – Stříbro B 3:0

Poločas: 1:0. Branky: 41. Jelen, 56., 90. Mašín. Rozhodčí: A. Ardeleanu – Hromka, Vyšín. ŽK: 0:1 (Petraška). Diváků: 65.
K. Lázně: Kratochvíl – Rašín, Hampapa, Praizler, Seknička, Jelen (55. Mašín), Nevařil, Míšek (71. Kašpar), Ma. Pohlot (46. Hospodářský), Mi. Pohlot (55. Hoffmann), Sak (55. Vacata). Trenér Petr Wenzl.
Stříbro B: Dostál – Loula (78. Hejcman), Němec, Petraška, Trnka, Novák, P. Žíla, Pubrle (74. Sásik), D. Žíla (46. Tesař), Kertis, Šaman (68. Barančík). Vedoucí Jan Trnka.

ROZHODL PRVNÍ POLOČAS

Chodský Újezd nastupoval do utkání, i přes prohru v minulém kole, jako favorit a svoji úlohu splnil. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, kdy se hosté ujali dvougólového vedení a pár minut před koncem prvního poločasu snížil domácí kanonýr René Mrenka. Výsledek už zůstal po změně stran nezměněn.

Halže – Chodský Újezd 1:2

Poločas: 1:2. Branky: 41. Mrenka – 26. Josef Pikl, 33. Fabo. Rozhodčí: Kroupa – Ježdík, Slivoně. ŽK: 2:2 (Bedecs, Lazorka – T. Trejbal, M. Trejbal). Diváků: 50.

Halže: Pýcha – Bauer (46. Soukup), Matoušek, Typovský, Bedecs, Kormoš, Korda, Mrenka, Kaizler, Karmazin, Lazorka. Vedoucí Lukáš Kormoš.

Chodský Újezd: Landrgott – Beneš, T. Trejbal, J. Pikl, Zivčák, P. Pikl, L. Pikl st., L. Pikl ml., M. Trejbal, Fabo, Sykal. Trenér Pavel Opava.

MALÉ DERBYNA PENALTY

Kšice i Trpísty body potřebují. Oba týmy se pohybují kolem středu tabulky, na jaře má zatím lepší bilanci tým Trpíst. Před tímto utkáním získal šest bodů, domácí pouhý jeden. Na fotbal přišla ve Kšicích velmi slušná návštěva, malé derby severovýchodní části okresu (obce jsou od sebe vzdáleny pět kilometrů) sledovalo 100 diváků. Ti viděli po základní hrací době nerozhodný výsledek, na penalty se lépe dařilo domácím.

Kšice – Trpísty 2:2 (PK4:3)

Poločas: 1:1. Branky: 17. I. Šetlík, 70. Volf – 27. Braha, 47. Vašák (PK). Rozhodčí: Majerčík – Milota, Kubašta. ŽK: 2:6 (Kaprhál, Janout – Roman Táborek, Radek Táborek 2x, René Táborek, M. Dvořák, J. Dvořák). ČK: 0:1 (Radek Táborek). Diváků: 100.

Kšice: Kasl – Smetana, Volf, M. Šetlík, Flíček (82. Chudáček), J. Šetlík, Dýdek (80. Janout), I. Šetlík, Schejbal, Bronec (46. Bordeniuc), Kaprhál (60. Šnebergr). Vedoucí Jan Janout.

Trpísty: Kubašta – Šustr (80. Čižmár), Roman Táborek, Radek Táborek, Hyťha, René Táborek, M. Dvořák, Braha, Vašák, Roučka (75. J. Dvořák), Robin Táborek. Trenér Radek Šedivý.

PROBOUZEJÍCÍ SE ČÁSTKOV OPĚT BODOVAL

Bezdružicím se stále nedaří, na jaře získaly zatím jediný bod, a to právě v utkání proti Částkovu. To Hraničář už nějakou dobu naznačuje probuzení. Zatímco za celý podzim získal pouhých šest bodů, teď na jaře už jich má pět ze tří utkání. Po přestřelce ve Studánce a domácím vítězství nad Kostelcem získal další dva důležité body na Jiskře. Za Částkov vyrovnával několik minut před koncem nestárnoucí Jaroslav Boček, byl to jeho už čtvrtý gól v jarní části sezony. Oba týmy mají zápas k dobru, odložená utkání z prvního jarního kola se budou dohrávat na prvního máje.

Bezdružice – Částkov 1:1 (PK3:4)

Poločas: 1:0. Branky: 6. S. Čada – 89. Boček. Rozhodčí: R. Friedenberger – Holík, Kořínek. ŽK: 1:3 (M. Dvořák – Štípek 2, Jakubec). ČK: 0:1 (Štípek). Diváků: 67.

Bezdružice: P. Dvořák – M. Dvořák, Michalčák, Gábor, Gruber, Sládek (46. Čapek), Maroušek (68. Stránský), S. Čada, Filip, L. Čada, Štefanisko. Vedoucí Jan Michalčák.

Částkov: Pták – Říha, Štípek, Krýsl, Koubek, Hutta, Jakubec, Pešek, Boček, Špelina, Špaček (57. Haník). Vedoucí Jiří Nekola.

STUDÁNKA STÁLE STOPROCENTNÍ

Dynamo na jaře ještě neprohrálo a také v utkání se svým tabulkovým sousedem dokázala Studánka, že má formu. Domácí se ujali vedení, ale Tatranu se podařilo rychle odpovědět vyrovnávací brankou. Poté se výsledek dlouho držel na remíze, Martin Vlček rozhodl o třech bodech pro Studánku krátce před koncem. Spolu s Konstantinovými Lázněmi je Studánka na jaře jediným týmem, který neztratil ještě ani bod. A tak jistě bude zajímavé sobotní utkání v Lomu u Tachova, kde nastoupí Studánka od 17 hodin proti lídrovi tabulky.

Studánka – Přimda 2:1

Poločas: 1:1. Branky: 22. Vyšňovský, 86. M. Vlček – 28. Sopko. Rozhodčí: Požárek – Lipchavský, Vokroj. ŽK: 2:1 (Janovec, M. Vlček – Vokroj). Diváků: 50.

Studánka: Mrázek – Lončík, T. Vlček, J. Viterna, Vyšňovský, Janovec, Klesa, M. Vlček (90. Sňozík), Hladík, Diviš, Půža (82. Bureš). Trenér Radek Mráz.

Přimda: Hlaváček – Sopko, Dvořák (82. Burda), Kotrc, Binh, Karásek, Vokroj, Růžička, Kůst, Nguyen, Ferdinandy. Trenér Pavel Liška.

CENNÝ BOD PRO HOSTY

Černošínu se v letošním roce příliš nedaří, a tak bod z Kostelce je pro něj velmi cenný. Domácí se ujali vedení brankou z penalty, hosté srovnali kanonýrem Dominikem Bláhou na konci první půlhodiny. Až do konce zápasu srovnaný stav vydržel, o dělbě bodů rozhodly penalty.

Kostelec – Černošín 1:1 (PK2:1)

Poločas: 1:1. Branky: 14. Honzík (PK) – 31. Bláha. Rozhodčí: Valenta – Bezvoda, Turek. ŽK: 4:3 (Nový, Touš, Ryp, D. Kolářský – Melich, Vondraš, Bláha). Diváků: 60.

Kostelec: Lacman – Bezvoda, Florián (62. D. Kolářský), Honzík, M. Kolářský, Kuchár, Lokvenc (53. Ryp), Netrh (53. Průcha), Nový, Touš, Pešík. Trenér Robert Kertys.

Černošín: Petrovič – Slivoně, Havel, Melich, Drozda, Klepsa, Vondraš, Solový, Bláha, Panuška, Rohach (62. Šulc). Trenér Ivan Hacker.

PŘÍŠTÍ KOLO

Chodský Újezd – Tisová (SO, 15:00, Horní Jadruž), Černošín – Bezdružice (SO, 17:00), Lom – Studánka (SO, 17:00), Přimda – Kostelec (NE, 14:30), Stříbro B – Kšice (NE, 15:00), Trpísty – Halže (NE, 15:00), Částkov – Konstantinovy Lázně (NE, 17:00, Maršovy Chody).

Stanislav Sýkora

19.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená operátor výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 91. Poznámka: Místo výkonu práce zaměstnance: Plzeňský kraj, Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: e-mailem nebo telefonicky Po-Pá: 9:00 - 14:00 hod. , nechoďte prosím na uvedenou adresu., ubytování,jízdní výhody. Pracoviště: Bitcodes s.r.o.(plzeňský kraj), Ctibořská, č.p. 270, 347 01 Tachov 1. Informace: Daria Filimonova, +420 775 567 222. Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 25 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Konstruktér. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce (adresa): provozovna firmy - U Ctiboře 1989, Stadtrodská 1251, 347 01 Tachov , Doba určitá - min. na rok , Mzda od 25.000,- Kč., Požadavky na uchazeče: , - vzdělání SŠ technického zaměření , - znalost práce s konstrukčním CAD programem výhodou - např. AutoCad, SolidEdge , - znalost zásad technického kreslení , - výhodou znalost systému SAP , - základní znalost Nj nebo Aj, - pečlivost, komunikativnost , - ŘP sk. B, Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 dní dovolené navíc, závodní stravování zdarma, příspěvek na dopravu, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, prémie za zlepšovací návrhy , zvýhodněné tarify mobilního operátora, profesní kurzy.. Pracoviště: Bhs corrugated fertigungs, montage, service,s.r.o., U Ctiboře, č.p. 1989, 347 01 Tachov 1. Informace: Kateryna Pelešková, +420 374 219 012. Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 27 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě Mistr oddělení montáže. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce (adresa): provozovny firmy - U Ctiboře 1989, Stadtrodská 1251, 347 01 Tachov , Pracovní poměr na dobu určitou min. na rok , Mzda od 27.000,- Kč , Požadavky na uchazeče: , - vzdělání v technickém oboru , - předchozí zkušenosti na vedoucí pozici , - znalost SAPu výhodou, - schopnost vedení týmu , - základní znalost německého jazyka, - organizační schopnost , - samostatnost, profesionalita, komunikativnost , Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora, profesní kurzy.. Pracoviště: Bhs corrugated fertigungs, montage, service,s.r.o., U Ctiboře, č.p. 1989, 347 01 Tachov 1. Informace: Kateryna Pelešková, +420 374 219 012. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 335 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků Montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13335 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: místo výkonu práce okres Tachov, nechoďte na uvedenou adresu-kontakt a domluvení schůzky po tel. nebo e mailem. Pracoviště: C. b. plus družstvo(ostrov u stříbra), 349 01 Stříbro. Informace: Oksana Shestova, +420 770 608 222.

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Z Mistrovství světa canicrossařů přivezl Jaša dvě zlata

Lubieszow – Dvojnásobný mistr světa v canicrossu. Tímto titulem se od prvního říjnového víkendu může chlubit Tomáš Jaša.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Plzeň, Praha - Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Praze s Bohemians 1905 2:2. Děkovat mohou především skvělému brankáři Aleši Hruškovi, který zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.