Mužstvo TJ Rozvadov zvítězilo se S. Manětín i na domácím hřišti a zajistilo si tak účast v Přeboru Plzeňského kraje. Po výhře v Manětíně 3:0 se zdálo být hlavně pro příznivce rozvadovského týmu vše jasné, ale opak byl pravdou.

Domácí začali aktivně, ale výsledkem jejich tlaku byla jen nastřelená tyč J. Horáčka. S přibývajícími minutami byl Manětín stále více u míče, ale domácí obrana pracovala až do 19. minuty na jedničku. Rozvadovu mohla přinést uklidnění ještě 17. minuta, kdy ve slibné pozici střílel J. Horáček jen do obránce a následná dorážka skončila v rukavicích gólmana. Na druhé straně protáhl Mojžíš domácího gólmana Bobčíka a ten s námahou vyrazil míč na rohový kop. Po jeho zahrání přišel špatný odkop a Marek střelou z hranice šestnáctky otevřel skóre zápasu – 0:1. Domácím se na kopačky ještě více přilepila nervozita a Manětín byl fotbalovější. Hrálo se ale převážně mezi šestnáctkami. Vzruch přinesly až 27. minuta, kdy střílel nad branku domácí Pícha a z následné akce se mezi tyče nevešla ani jeho hlavička. Ve 33. minutě se musel mít na pozoru Bobčík při střele Straky. Trestný kop domácího Chady skončil po teči vedle branky. Domácím zatrnulo ve 36. minutě, kdy po centru Mojžíše se sám před brankou ocitl Bulín, ale Bobčík je hlavičkový pokus kryl.

Druhý poločas začali domácí stejně jako první. Střelu J. Horáčka zblokoval obránce, po rohovém kopu netrefil Hanko ideálně míč. Na druhé straně střelu Bulína domácí gólman kryl a svůj tým doslova podržel v 57. minutě, kdy po ukázkovém protiútoku chytil gólovku Mojžíše. To byl důležitý moment zápasu. Pokus domácího Roháče skončil mimo branku. Běžela 62. minuta a čas začal hrát pro domácí. O deset minut později napřáhl Bulín a jeho tečovaná střela skončila na břevně branky Bobčíka. Tři minuty nato vyslal dalekonosnou „jedovku“ manětínský Dobrý, ale gólmana nepřekvapila. V této době už byl připraven vyběhnout na hřiště domácí Bečvář, který se po deseti minutách na trávníku dostal k první své střele, která si zaslouží přívlastek výstavní – 1:1. Gólman Pochobradský se při marném zákroku zranil a na posledních pět minut nastoupil do branky Kronďák, který v 90. minutě vyrobil hrubku a Chada skóroval do prázdné branky – 2:1. Pak už v Rozvadově vypukly velkolepé oslavy. Domácí po roce v 1. A třídě postoupili do přeboru.

TJ Rozvadov – S. Manětín 2:1. Poločas: 0:1. Branky: 86. Bečvář, 90. Chada – 19. Marek. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 3:3. Diváků: 350.

ROZVADOV: Bobčík – Kabourek, J. Horáček, Kupilík 75. Bečvář), Roháč, Chada, Pták, Hanko, Pícha, Zd. Horáček, Svoboda.