Více však ne! Opět totiž v prvním kole máme jen dva své reprezentanty. Tentokrát bude třetí celek oblastní I.B třídy Dynamo Studánka hostit nejvýše hrající okresní mužstvo – čtvrtý tým krajského přeboru Baník Stříbro.

Postoupit dál tedy může jen jeden ´tachovský´ klub.

Los soutěže odtajnil nejen složení čtrnácti dvojic, ale také hrací den úvodního kola. Tím byla stanovena sobota 8. února 2020 a předběžný výkop všech utkání byl určen na 13.30 hodin.

V předchozí sezoně o postupujícím z okresní dvojice musela rozhodnout až střelba ze značky pokutového kopu. Duel TJ Chodová Planá se Spartou Dlouhý Újezd skončil na umělé trávě v Mariánských Lázních 3:3, když Sparťané vedli ještě deset minut před koncem o dva góly. Vyrovnání trefil minutu před koncem základní hrací doby Jindřich Pelán, ale na penalty nakonec stejně vyhráli podle zápisu hosté 9:8.

Ti pak ve druhém kole nastoupili opět na umělce, tentokrát ale v Plzni na hřišti SK Petřín. Favoritovi podlehli 1:3 a s regionálním fotbalovým pohárem se rozloučili.

Tak kdo donese v aktuální sezoně ´tachovský´ prapor dál, Studánka nebo Stříbro?