Ještě bod za trojicí je Sokol Mrákov. Ve spodku tabulky se pomalu loučí s I.B třídou fotbalisté Sokola Stráž.

Poslední kola budou dramatická a diváci si určitě přijdou na své.

SPARTA DLOUHÝ ÚJEZD – SOKOL STRÁŽ 8:0

Jednoznačná záležitost pro domácí v jediném derby týmů z tachovského okresu v tomto kole. Vysoké vítězství vrátilo Spartu do čela.

Poločas: 2:0. Branky: 4., 53. Patrik Hána, 28., 47. Lucián Gitta, 52. Marek Futro, 66. Tomáš Janků, 77. Lukáš Havel, 88. Petr Houda. Rozhodčí: Kořan – Sirový, Škarda. ŽK: 0:2. Diváci: 60.

Sparta: Kopolovič – Dvořák, Földeši (26. Janků), Stoklasa, Kulíř, Pernglau, Švábek, Houda, L. Gitta, Hána, Futro (63. L. Havel). Trenér Václav Zeman.

Stráž: P. Svoboda – Novotný (46. Ondřich), K. Pták (80. Smola), D. Pták, Vl. Svoboda, Rubant (46. Andrle), Jedlička, O. Pták, B. Borys, V. Borys, Hocmann. Vedoucí týmu Milan Tokar.

SK KDYNĚ – SLAVOJ CHODOVÁ PLANÁ 1:3

Poločas: 1:2. Branky: 43. Milan Janeček (PK) – 30. Jindřich Pelán, 42. Bohuslav Soukup, 55. Pavel Chval. Rozhodčí: Kohout – Duda, Orlík. ŽK: 2:4. Diváci: 80.

Chodová Planá: Petrželka – Tonka, Plecitý, Táborek (77. Seitz), Ovčačík, Sykal (90. Benedikt), Soukup, Pelán, Chval, Abramčuk, Hanko. Trenér Radek Pánek.

SK KRCHLEBY – FK PLANÁ 0:1

Další potřebné body k záchraně vybojovali plánští fotbalisté.

Poločas: 0:0. Branky: 49. Jakub Sloup. Rozhodčí: Šiška – Kašpar, Červený. DFA: Alois Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 60.

Planá: Švarcbek – Suchý (89. Bucsuházy), Malý, Kopča, Da. Sovka (68. Havlíček), Brožíček, Danko, Sloup, Sláma, Do. Sovka, Kloužek. Trenér Petr Slivoně st.

START BĚLÁ – CHODSKÝ ÚJEZD 2:5

Překvapení na úkor aspiranta na postup ze soutěže. Hattrickem se blýskl hostující Petr Pikl.

Poločas: 2:4. Branky: 16. Václav Braun, 23. Dominik Frank – 12., 41., 56. Petr Pikl, 10. Josef Zivčák ml., 29. L. Pikl ml. (PK). Rozhodčí: Fillinger – Hamouz, Kostelník. ŽK: 6:3. Diváci: 120.

Chodský Újezd: Krasnianyk – Beneš, Skopych (78. Tomek), L. Pikl ml., L. Pikl st., P. Pikl, J. Pikl, J. Zivčák ml., T. Trejbal, Samek (86. T. Founě), Opava. Vedoucí týmu Lukáš Zajíc.