Plný počet bodů získal jen Tachov, který po kvalitním výkonu zvítězil nad rezervou Táborska 3:1, když už v poločase vedl tříbrankovým rozdílem. V duelu posledních celků se příliš nedařilo nováčkovi z plzeňské Doubravky a jejho domácí remízu 2:2 s posledním Milevskem rozhodně nelze považovat za úspěch. Další nováček z Chrástu sice v poločase na půdě Českého Krumlova vedl 1:0, ale po obrátce třikrát inkasoval a nebral ani bod. Celek Rokycan prohrával v domácím prostředí s nováček z Nového Strašecí 0:1 a bod zachránil až brankou vstřelenou v poslední minutě.

Sobotní výsledky 4. kola divize:

Tachov - Táborsko 3:1 (3:0, 5. a 36. Mančal, 24. Folejtar - 88. Chotovinský)
Doubravka - Milevsko 2:2 (2:1, 18. Jarina, 27. vlastní Málek - 17. Pazdera, 73. Kasík)
Český Krumlov - Chrást 3:1 (0:1, 46. Pintér, 52. a 90. Špát - 32. Šimr)
Rokycany - Nové Strašecí 1:1 (0:0, 90. Štefl - 54. Mrázek)
Aritma Praha - Čížová 2:3 (2:2, 21. Honetschläger, 36. Luksch - 31. Brož, 37. Polodna, 62. Houžvička)
Hořovicko - Přední Kopanina 3:1 (1:0, 16. z PK a 48. z PK Kaufman, 66. Wágner - 46. Bittengel)