Problémy s nedostatkem hráčů jako o třídu výše…

Některé týmy nedokáží sehnat na zápas jedenáct fotbalistů a opakuje se to každý hrací víkend.

Stále pokračuje tristní situace rezervního týmu vedoucího celku okresního přeboru Hraničáře Částkov. Béčko, které nedávno čtvrtou třídu vedlo, nastoupilo v posledních kolech v devíti, pak v osmi, no a tentokrát v Holostřevech sice mělo na soupisce jedenáct jmen, ale jen na soupisce… Hlavní rozhodčí laik Milan Čampula ani nemohl utkání zahájit.

Před týdnem se zdálo, že z nejhoršího venku je Inter Hošťka. Tradiční klub, který měl před několika sezónami i béčko a na plac se tehdy dychtilo dostat až pětatřicet hráčů, dokonce shání hráče přes anonce v denním tisku. V minulém kole už hráli sice bez střídání, ale v jedenácti. Tentokrát v Lesné jen v deseti a dostali tucet ´fíků´…

O těchto dvanáct gólů se v dresu Lesné podělilo celkem osm hráčů, když více než jednu branku vstřelili pouze čtyřgólový Vasil Danko a dvougólový Lukáš Kormoš.

Bernartice – Chodová Planá B 6:0

Poločas: 2:0. Branky: 13. a 48. Blažek, 5. Pinta, 60. Chmelíř, 68. Hrdinka (vl.), 81. Szitaš. ŽK: 0:1. Rozhodčí: R. Friedenberger. Diváků: 42.

Staré Sedliště – Ctiboř 5:2

Poločas: 1:1. Branky: 22. Pokorný, 47. Petráška, 49. Moravec, 65. a 87. Petráška – 19. a 85. Gangur. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Landrgott. Diváků: 28.

Brod – Zhoř 5:2

Poločas: 2:1. Branky: 19. a 81. Křehlík, 30. Němec, 56. B. Marek, 72. M. Marek – 3. Šimek, 90. Rehovíč. ŽK: 0:0. Sudí: Požárek. Diváků: 40.

Lesná – Hošťka 12:0

Poločas: 7:0. Branky: 16., 25., 42. a 83. V. Danko, 5. a 60. Kormoš, 10. Karafiát, 13. Svačina, 35. Kubeš, 55. Goubej, 65. M. Danko, 70. Sika. ŽK: 0:0. Rozhodčí: Uhlík (laik). Diváků: 40.

Bezdružice B – Vranov 0:5

Poločas: 0:2. Branky: 26. a 76. Šubrt, 40. Budek, 85. Voják, 89. Soukup Petr. ŽK: 0:0. Sudí: Holík (laik).Diváků: 20.