Turnaj v malé kopané se hrál na hřišti v Holostřevech. Po těžkých a dramatických bojích v něm zvítězilo stříbrské družstvo Matrix.

Jedenáct týmů bojovalo ve dvou skupinách systémem každý s každým 2x10 minut a první čtyři postoupily do vyřazovacích bojů. Turnaj provázely přeháňky a bouřky. Hrálo se tak na velmi rozbahněném terénu a hráči si museli sáhnout na dno svých sil. V kádrech družstev nechyběli divizní borci a ligoví hráči soutěží mládeže. Vítěz turnaje, stříbrský Matrix, měl „honičku“ ve skupině, když mu bylo první utkání pro pozdní příjezd zkontumováno. Nakonec ale postoupil ze čtvrtého místa a probojoval se až do finále. Soupeřem mu tam byla borská Snaha. Borští se ve finále ujali vedení 1:0, ale v druhém poločase dokázal Matrix vyrovnat. V základním čase už gól nepadl, stejně jako v následném prodloužení, a tak přišel na řadu penaltový rozstřel. V něm prokázali pevnější nervy stříbrští borci a vybojovali si prvenství.

Pořadí – skupina A: 1. Čučorietky, 2. Marná snaha, 3. Lužná, 4. CM transport, 5. Holostřevy. Skupina B: 1. U3nos, 2. Úlice, 3. Hospic, 4. Matrix, 5. Ostudy, 6. HošiX.

Konečné pořadí: 1. Matrix, 2. Marná snaha, 3. U3nos, 4. Lužná.