To vše přinesly zápasy dalšího kola I.B třídy skupiny A. I přes porážku zůstává Dlouhý Újezd v čele soutěže.

Derby pro Planou

Předposledního s posledním svedl proti sobě víkendový program soutěže. Z vítězství se radovala Planá, která získala tři veledůležité body.

FK Planá – Sokol Stráž 3:0

Poločas: 1:0. Branky: 30. Sloup, 68. Sláma, 78. Do. Sovka. Rozhodčí: A. Fanfule – Šimek, Štěpán. ŽK: 1:3. Diváci: 50.

Planá: Švarcbek – Suchý, Da. Sovka (46. Havlíček), Kopča, Do. Sovka, Brožíček, Karmazin, Sláma, Kloužek (75. Mikota), Malý (67. Kliment), Sloup (82. Danko). Trenér: Petr Slivoně st.

Stráž: Novotný – K. Pták (46. V. Borys), D. Pták (76. Koubek), O. Pták, Hlaváč, V. Svoboda, Hocmann, Jedlička (46. Andrle), Ondřich (46. Smola), Rubant (69. Hofmeister), B. Borys. Vedoucí týmu Milan Tokar.

Újezd vyloupil Kdyni

SK Kdyně – TJ Chodský Újezd 2:4

Poločas: 0:2. Branky: 61., 90. P. Pikl, 41. Opava, 42. M. Samek. Rozhodčí: P. Jirsa – L. Jirsa, Šimek. ŽK: 2:0. Diváci: 50.

Chodský Újezd: Krasnianyk – Beneš, L. Pikl ml., L. Pikl st. (82. I. Skopych), J. Pikl, P. Pikl, I. Maščák, T. Trejbal, M. Trejbal (38. M. Samek), Pryvrattskyi (75. J. Zivčák ml.), Opava. Vedoucí týmu: Petr Tomek.

Souboj Chodů pro Tatran

Tatran Chodov – Chodová Planá 3:0

Poločas: 1:0. Branky: 34. Hruška, 80. M. Lokvenz, 85. D. Lokvenz. Rozhodčí: Pressl – Zavadil, Uzel. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 90.

Chod. Planá: Petrželka – Ježdík (65. Mikulík), Tonka, Plecitý, Táborek, Ovčačík, Sykal (82.Hrdinka), Soukup, Pelán, Chval, Hanko. Trenér Radek Pánek.

Postřekov se vytáhl

Sokol Postřekov – Sparta Dl. Újezd 2:1

Poločas: 0:0. Branky: 49. Vavřík, 80. Královec – 86. Kulíř. Rozhodčí: Schveinert – Duda, Sladký. ŽK: 1:2. Diváci: 100.

Dlouhý Újezd: Kopolovič – Dvořák (60. Houda), Földeši, Janků, Hána (82. Stoklasa), L. Gitta, Kulíř, Pernglau (46. Švábek), L. Zeman, M. Havel (68. Makrlík), Synek (82. Bizoň). Trenér Václav Zeman.