Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vede stále Jana Boušová, za ní je pole vzácně vyrovnané

TACHOVSKO - Průběžné pořadí v tipovací soutěži

4.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

1. – 10. místo
TC0180 Jana Boušová, Stříbro 11 105
TC0275 Jan Bukva, Kočov 11 99
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro 11 96
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 10 96
TC0211 František Spěváček, Ch. Planá 8 96
TC0144 Richard Všetička, Tachov 8 94
TC0228 Petra Železná, Bor 8 94
TC0172 Jiří Struček, Tachov 8 93
TC0354 Alexander Hilák, Oldřichov 13 92
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 11 92
11. – 100. místo
TC0042 Jar. Švábek st., Dl. Újezd 8 92
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 11 91
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 8 91
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 8 91
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd 5 91
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov 8 90
TC0373 Zdeněk Chval, Ch. Planá 11 89
TC0249 V. Struček, Studánka 11 89
TC0043 Monika Strapková, Dl. Újezd 8 88
TC0044 Jar. Švábek ml., Dl. Újezd 8 88
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 11 87
TC0090 Alena Horská, Tachov 11 87
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 11 87
TC0014 Roman Kříž, Bor 8 87
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 8 87
TC0357 Roman Kofl, Tachov 5 87
TC0046 K. Zušťák, Tachov 11 86
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 5 86
TC0309 Petr Loukota, Stříbro 11 85
TC0074 Karel Mourek, Tachov 11 85
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 11 85
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 11 85
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 8 85
TC0029 Milan Hruška, Tisová 8 85
TC0244 Petr Štrunc, Milíře 5 85
TC0348 Tomáš Kopecký, Tachov 8 84
TC0155 Helena Krčmová, Cheb 8 84
TC0027 Marie Součková st., Bor 8 84
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. 5 84
TC0161 Oldřich Zezula, Tachov 5 84
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 11 83
TC0124 Michal Honzík, Láz 11 83
TC0375 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 11 83
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov 11 83
TC0039 Václav Lácha, Planá 5 83
TC0331 David Simeonov, Halže 5 83
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 8 82
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 8 82
TC0194 Marie Hlasová, Stráž 8 82
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov 8 82
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 8 82
TC0041 Božena Švábková, Dl, Újezd 8 82
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov 8 82
TC0258 Josef Němec, Tachov 5 82
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 5 82
TC0169 Žofie Voříšková, Bor 2 82
TC0374 Pavel Chval, Ch. Planá 11 81
TC0376 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 11 81
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 8 81
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 8 81
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 7 81
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 7 81
TC0040 Pavel Lácha, Planá 5 81
TC0332 Dimiter Simeonov, Halže 5 81
TC0168 Václav Voříšek, Bor 5 81
TC0207 Stanislav Koreš, Halže -1 81
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov 11 80
TC0232 František Urban, Ch. Planá 11 80
TC0276 Petr Novák, Tachov 8 80
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov 8 80
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 5 80
TC0100 Ladislav Demjan, Stříbro 5 80
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 5 80
TC0265 Jan Jucha, Biletín 11 79
TC0127 St. Kos, Stříbro 11 79
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka 11 79
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 8 79
TC0116 František Hlas, Stráž 8 79
TC0037 Božena Láchová, Planá 5 79
TC0367 Jana Buryanová, Bor 20 78
TC0059 Jana Šlezová, Tisová 11 78
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín 8 78
TC0047 M. Kašpar, Tachov 8 78
TC0025 Jiří Komárek, Bor 8 78
TC0218 František Pinc, Ch. Planá 8 78
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová 8 78
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 5 78
TC0057 František Husák, Tachov 5 78
TC0071 Ladislav Kopáček nejml., Brod n. T. 5 78
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec 5 78
TC0107 Petr Zoň, Tachov 5 78
TC0330 Alois Vávra, Milíře 2 78
TC0201 Josef Zima, Tachov 11 76
TC0363 Jiří Haník, Tachov 10 76
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 8 76
TC0319 Jan Kertis, Slavice 5 76
TC0114 Lenka Koktová, Stráž 5 76
TC0317 Pavel Kovář, Stříbro 5 76
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov -1 76
TC0154 Ivan Šuhaj, Tachov 8 75
101. – 200. místo
TC0285 František Wurm, Tachov 8 75
TC0199 Petr Žalud, Tachov 8 75
TC0149 D. Zezulová, Tachov 7 75
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice 5 75
TC0031 Ernest Daňko, Tisová 5 75
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 5 75
TC0020 Anna Nožková, Tisová 4 75
TC0216 František Chval, Ch. Planá 8 74
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 0 74
TC0230 Václav Dedek, Stříbro -1 74
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 8 73
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka 8 73
TC0028 Milan Souček, Bor 8 73
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 8 73
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov 8 73
TC0045 S. Zušťák, Tachov 8 73
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice 5 73
TC0162 Josef Grzib, Studánka 5 73
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka 5 73
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 5 73
TC0255 Miloš Červinka, Lesná 2 73
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd 2 73
TC0314 Luboš Vyčichlo, Stříbro -4 73
TC0368 Martin Kalista, Bezdružice 8 72
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 8 72
TC0245 Jolana Petrášová, Hošťka 8 72
TC0344 Marcela Sýkorovská, Tachov 8 72
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 5 72
TC0257 Hana Němcová, Tachov 5 72
TC0058 Karel Novotný, Tisová 5 72
TC0019 Tereza Nožková, Tisová 2 72
TC0015 Jiří Bočan, Bor -1 72
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová 13 71
TC0026 Marie Součková ml., Bor 8 71
TC0018 Mariya Tkačuk, Tisová 5 71
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř -1 71
TC0312 Fr. Worzfeld, Stříbro 11 70
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 8 70
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov 5 70
TC0323 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 5 70
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. 5 70
TC0077 Lenka Šídová, Studánka 5 70
TC0017 Karel Nožka, Tisová 2 70
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá 0 70
TC0068 Jana Duspivová, Studánka -1 70
TC0369 Petr Houser, Bezdružice -1 70
TC0380 František Keck, Křimice 11 69
TC0036 Dana Váchová, Planá 11 69
TC0271 Martin Hilák, Tachov 5 69
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 5 69
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 5 69
TC0137 Josef Kubena, Tachov 1 69
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 0 69
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro 8 68
TC0091 Karel Švaner, Tachov 5 68
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 2 68
TC0239 Marie Krivdová, Bor 0 68
TC0010 Jan Matejčík, Bor 0 68
TC0013 Zděnek Bohumil, Bor 11 67
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka 11 67
TC0034 B. Vácha, Planá 11 67
TC0370 Jiří Houser st., Bezdružice 8 67
TC0142 Marie Vatterová, Tachov 8 67
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 5 67
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe 5 67
TC0075 Vít Strapina, Tachov 5 67
TC0315 Jaroslav Šantora, Sytno 5 67
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro 2 67
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov 2 67
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov 2 67
TC0087 Milan Haník, Tachov 11 66
TC0337 Jiří Chejnovský, Tachov 11 66
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov 11 66
TC0123 Josef Hromka, Cebiv 8 66
TC0310 Aleš Kozelka, Záchlumí 8 66
TC0098 Vladislav Hráský ml., Stříbro 5 66
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 5 66
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov 2 66
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 2 66
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 2 66
TC0229 Petr Růt, Bor 0 66
TC0328 Zdeněk Hruška, Tachov 11 65
TC0371 Jan Bastl, Bezdružice 8 65
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov 8 65
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 8 65
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka -4 65
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv 14 64
TC0378 Josef Voráček, Ch. Planá 11 64
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC 8 64
TC0121 Miloš Honzík, Láz 8 64
TC0146 Miroslav Krejsa, Lom u TC 8 64
TC0009 Milan Kunc, Bor 8 64
TC0021 Václav Toman, Mýto 5 64
TC0302 David Vaněček st., 11 63
TC0076 Roman Fait, Tachov 8 63
TC0311 M. Míčka, Stříbro 8 63
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 5 63
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 5 63
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov 0 63
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka 0 63
201. – 300. místo
TC0089 Jiří Horský, Tachov -1 63
TC0335 Edita Löblová, Sulislav 11 62
TC0339 Pavel Rut, Tachov 8 62
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 0 62
TC0284 Martin Horejš, Tachov 0 62
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 8 61
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 8 61
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov 8 61
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov 8 61
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov 8 61
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov 5 61
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 0 61
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov -1 61
TC0187 Milan Marek, Černošín -4 61
TC0008 L. Aravík, Částkov 8 60
TC0115 Roman Chod, Stráž 8 60
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov 8 60
TC0350 František Vavřínek, Halže 8 60
TC0394 Ota Franc, Tachov 5 60
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 5 60
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 5 60
TC0340 Jaroslav Rut, Tachov 5 60
TC0085 Karel Maňur, Planá 2 60
TC0342 Libuše Vaněčková, Planá 0 60
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 11 59
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka 5 59
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov 5 59
TC0191 Karel Strapek, Hošťka 5 59
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 4 59
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 2 59
TC0117 Radek Černý, Studánka 0 59
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 0 59
TC0281 V. Křemen, Tachov 8 58
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka 5 58
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 5 58
TC0308 Pavel Žalud ml., Tachov 5 58
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov 5 58
TC0049 Petra Krejčová, Tachov 2 58
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 2 58
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 2 58
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd 2 58
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov 2 58
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka -1 58
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov -1 58
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová 11 57
TC0351 Josef Pikl, Planá 8 57
TC0097 Petr Demjan, Stříbro 5 57
TC0156 František Schánilec, Tachov 5 57
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro 2 57
TC0262 Josef Hruška, Tachov 2 57
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 2 57
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka -1 57
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá 5 56
TC0338 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 5 56
TC0390 J. Kulíř, Částkov 5 56
TC0355 Jiří Goubej, Studánka 2 56
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 0 56
TC0366 Martina Radová, Bor -1 56
TC0033 Petr Michálek, Planá 11 55
TC0270 Veronika Holá, Studánka 8 55
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov 8 55
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 5 55
TC0145 Š. Krejsová, Lom 2 55
TC0079 Květa Šídová, Studánka 2 55
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 2 55
TC0322 Dalibor Kolesa, K. Lázně 0 55
TC0352 Václav Opava, D. Jadruž 0 55
TC0274 Josef Dopita, Tachov 8 54
TC0320 Zuzana Haníková, Tachov 8 54
TC0321 Jiří Hrdlička, Tachov 8 54
TC0336 Jiří Koliha ml., Stříbro 8 54
TC0134 Jana Petruňová, Tisová 2 54
TC0250 Dana Stručková, Studánka 2 54
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany 0 54
TC0313 Petra Míčková, Stříbro 8 53
TC0379 Martin Voráček, Ch. Planá 5 53
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov 2 53
TC0364 Vlasta Kohútová, Tachov -1 53
TC0358 Mojmír Rožánek, Studánka 11 52
TC0316 Josef Kabeláč, Úterý 5 52
TC0174 Josef Kadlec, Bor 5 52
TC0051 Karel Štrupl, Tachov 5 52
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 2 52
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá -1 52
TC0386 Pavlína Piklová, Planá 5 51
TC0399 P. Vavřička, V. Rapotín 5 51
TC0208 Josef Chum, Tachov 2 51
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž 2 51
TC0349 Jaroslav Uhlíř, Tachov 2 51
TC0346 Lukáš Honzík, Studánka 0 51
TC0080 Martin Langr, Studánka 0 51
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov -1 51
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř -7 51
TC0389 Karel Bartoníček, Pernolec 5 50
TC0391 Karel Rožánek, Studánka 2 50
TC0183 Martin Vrba, Stříbro 2 50
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby 0 50
TC0159 Jakub Sládek, Tachov -1 50
TC0035 Veronika Váchová, Planá 5 49
TC0081 Milan Maczko, Tachov 2 49
301. – 400. místo
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř 2 49
TC0062 Jan Petruňo, Tisová 2 49
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 2 49
TC0347 Pavel Kopecký, Tachov 5 48
TC0138 Josef Kubena, Tachov 5 48
TC0227 František Machan, Tachov 2 48
TC0195 František Roček, Oldřichov 2 48
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov 2 48
TC0343 Jaroslav Vaněček ml., Planá 0 48
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro -1 48
TC0167 Miloš Hataj, Tachov 8 47
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. 8 47
TC0333 Vlastimil Hudák, Tachov 5 47
TC0402 Josef Malý, Tachov 2 47
TC0016 Míra Matejčík, Bor 0 47
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 0 47
TC0326 Jan Marek, Ošelín 2 46
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 2 46
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 2 46
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov 2 46
TC0189 Eva Homolová, Černošín -1 46
TC0377 Radek Spěváček, Ch. Planá -1 46
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice 10 45
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov 8 45
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová 8 45
TC0064 K. Duda st., Tisová 2 45
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka 2 45
TC0372 Josef Simonides, Planá 0 45
TC0393 Václav Křemen ml., Tachov 14 44
TC0061 Lukáš Husák, Tisová 7 44
TC0325 Ivan Horna, Ctiboř 2 44
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov 2 44
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd 2 43
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová 2 43
TC0147 Vladimír Špot, Milíře -1 43
TC0148 Jan Terela, Milíře -1 43
TC0253 Václav Červinka, Lesná 8 42
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov 2 42
TC0327 Martin Němeček, M. Lázně 2 42
TC0324 Jan Noha, Bor 2 42
TC0233 Josef Jiravský, Slavice 0 42
TC0353 Božena Opavová, D. Jadruž 0 42
TC0365 Jaroslava Dědová, Tisová 2 41
TC0246 Petr Tribula, Tachov 2 41
TC0193 Jan Zušťák, Tachov -1 41
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř -7 41
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov 11 40
TC0381 Zdeněk Lacina, Lestkov 2 40
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 0 40
TC0135 Luboš Hruška, Tisová -4 40
TC0385 Zuzana Bulavčáková, St. Sedliště 0 39
TC0111 Dušan Petržík, Tachov 2 38
TC0280 Marina Králíčková, Tachov -1 38
TC0215 Věra Trávníčková, Halže 2 37
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 37
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 0 37
TC0030 Libuše Novotná, Tisová 2 35
TC0247 Jana Tribulová, Tachov -1 35
TC0166 Josef Hataj, Tachov 2 34
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov -1 34
TC0266 Josef Vojáček, Tisová 8 32
TC0345 Roman Vaňous, Bor 0 32
TC0231 Martin Antoš, Tachov -1 31
TC0252 R. Struček, Studánka -1 31
TC0341 Veronika Vrkočová, Tachov 5 30
TC0133 Václav Filípek, Tisová 2 30
TC0400 M. Hrůša, Tachov 5 29
TC0356 Gabriela Goubejová, Studánka 2 29
TC0171 František Krivda, Vysočany 0 29
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov -1 29
TC0401 V. Němeček, Pernolec 11 28
TC0186 Josef Pacola, Černošín 5 28
TC0392 Petr Grunert, Tachov 2 28
TC0334 Václav Zahradník, Halže 0 26
TC0387 Jaromír Matoušek ml., Tachov 2 25
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov 0 25
TC0395 Petr Flašár, Olbramov 11 22
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá 2 21
TC0318 Milan Sládek, Bezdružice 0 20
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd 2 19
TC0234 Miloslav Končel, Slavice 0 18
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 0 17
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice 5 16
TC0398 Milan Veselý, Úšava 0 16
TC0396 Mojmír Dolinský, Stod -1 16
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 0 15
TC0329 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 15
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá -4 15
TC0405 Miroslav Kaše, Studánka 0 14
TC0383 Petr Smetana, Tachov 0 13
TC0406 Zdeněk Svěrák, Lom u Tachov 0 11
TC0359 Ludmila Šenčáková, Tisová 0 11
TC0362 David Zelený, Tisová 0 11
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka -11 11
TC0384 Tomáš Draský, Dl. Újezd 0 9
TC0397 Milan Dulovec, St. Sedliště 0 8
TC0403 Jiří Roubal, Tachov 0 8
TC0388 Tomáš Turek, Tachov 0 8
TC0360 Dominik Zelený, Tisová 0 8
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov 0 6
401. – 406. místo
TC0361 Milan Zelený, Tisová 0 5
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 0 4
TC0150 Jan Mička, Sulislav 0 2
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 0 1
TC0404 Jan Chomout, Tachov -4 1
TC0382 Jaromír Foltas, Tisová 0 -1
Kolektivy
1. místo

Formy opravna Tachov 44 350
2. – 10. místo
C.A.P. Dl. Újezd 32 350
Agroservis Kladruby 38 335
SLZA Ch. Planá 44 334
Sparta Planá 22 324
Tučňáci Tachov 29 320
Koloniál Tisová 32 313
Soko Bor 32 306
Béčka Tachov 32 306
FK Nynkov Tachov 35 302
11. – 20. místo
P.M. Sytno 20 301
3+1 Tachov 37 298
Klokánek Bor 21 294
Bača Team Záchlumí 29 289
TAZ Tisová 13 288
Hotel U Nádraží Stráž 29 287
Tuneláři Tachov 23 284
SPP Obušek Tachov 25 282
Baliči Kermi Stříbro 32 280
Kopečkovic Brod n. T. 23 279
21. – 30. místo
Šenk U Petra Bezdružice 23 274
Fotbalistky Trstenice 23 274
Žabky Bor 18 273
Hrde Stříbro 17 270
Sonin Stříbro 11 268
Sportklub Bor 23 263
Hostinec u Kulaté Báby Studánka 29 255
Děravý ruk. Stříbro 35 252
Hotel Club Tachov 14 252
Rybáři Studánka -7 250
31. – 40. místo
JLDJ Planá 11 241
Potraviny Vácha Planá 38 240
Pila Tisová 23 240
Zkušenej tým Studánka 0 237
Viktoria Tachov 17 237
Hasiči Tachov 17 236
Dudáci Studánka 12 234
Rošťáci Tachov 16 231
Cargo Tachov 14 229
ČD Tachov 8 225
41. – 45. místo
Agročas Částkov 20 222
Invaze Tisová 8 202
RHS Tisová 22 197
Masáže Jadlovský Tachov 14 179
KUPLE Planá

4.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Lukáš a Ladislav Hudlerovi na mistrovství světa v Irsku a spolu s dalšími členy týmu EH Security System na základně v Tachově. Foto: Deník/Jiří Kohout a Archiv L. Hudlera
12

FOTO: Hudlerové přivezli z Irska úctyhodnou sbírku medailí

Žáci 1. třídy Základní školy Mánesova Stříbro, s třídní učitelkou Hanou Kalistovou a asistentkou pedagoga Pavlou VavřičkovouMohamed Omar Badawy, David Bacher, Milena Bojdová, Marie Eliška Čečková, Alex Eremiáš, Hana Heřmanová, Natálie Jonášová, Nelly Kais

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme prvňáčky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře

Hokejisté Tachova nastoupí doma

Tachov – Po úvodním utkání krajské ligy mužů v ledním hokeji, nastoupí Tachov v dalším kole poprvé v nové sezoně na domácím ledě.

Přípravná třída pomůže lépe zvládnout první třídu

Stříbro – Od začátku září mají v Základní škole Mánesova Stříbro, kromě první třídy, ještě jednu první třídu, a to přípravnou. Jako jediné základní škole na Tachovsku se jí zde díky zájmu rodičů podařilo zřídit.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji. 

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Chodová Planá - Rybářství rozhodlo o změně, výlov Regentu začne nejspíše až v pátek, pokačovat se bude v sobotu. I tento termín není podle rybářů definitivní.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení