VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vedení v soutěži si udržela Petra Železná z Boru

TACHOVSKO - Průběžné pořadí v tipovací soutěži

7.5.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal


1. – 10. místo
TC0228 Petra Železná, Bor 8 62
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov 11 59
TC0180 Jana Boušová, Stříbro 8 58
TC0275 Jan Bukva, Kočov 5 56
TC0144 Richard Všetička, Tachov 11 53
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 11 53
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 8 53
TC0169 Žofie Voříšková, Bor 8 53
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 2 53
TC0258 Josef Němec, Tachov 2 53

11. – 100. místo
TC0014 Roman Kříž, Bor 11 52
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 11 52
TC0090 Alena Horská, Tachov 8 52
TC0161 Oldřich Zezula, Tachov 8 52
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov 5 52
TC0172 Jiří Struček, Tachov 2 52
TC0029 Milan Hruška, Tisová 11 50
TC0310 Aleš Kozelka, Záchlumí 11 50
TC0211 František Spěváček, Ch. Planhá 11 50
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd 8 50
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 8 50
TC0244 Petr Štrunc, Milíře 8 50
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 5 50
TC0194 Marie Hlasová, Stráž 5 50
TC0074 Karel Mourek, Tachov 5 50
TC0027 Marie Součková st., Bor 5 50
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov 5 50
TC0207 Stanislav Koreš, Halže 2 50
TC0348 Tomáš Kopecký, Tachov 14 49
TC0031 Ernest Daňko, Tisová 11 49
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 11 49
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 11 49
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro 5 49
TC0373 Zdeněk Chval, Ch. Planá 8 48
TC0366 Martina Radová, Bor 5 48
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 5 48
TC0230 Václav Dedek, Stříbro -1 48
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov 8 47
TC0019 Tereza Nožková, Tisová 8 47
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 8 47
TC0043 Monika Strapková, Dl. Újezd 8 47
TC0044 Jar. Švábek ml., Dl. Újezd 8 47
TC0042 Jar. Švábek st., Dl. Újezd 8 47
TC0010 Jan Matejčík, Bor 5 47
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 5 47
TC0257 Hana Němcová, Tachov 5 47
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 5 47
TC0229 Petr Růt, Bor 5 47
TC0114 Lenka Koktová, Stráž 2 47
TC0089 Jiří Horský, Tachov 8 46
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro 8 46
TC0249 V. Struček, Studánka 8 46
TC0319 Jan Kertis, Slavice 5 46
TC0025 Jiří Komárek, Bor 5 46
TC0155 Helena Krčmová, Cheb 5 46
TC0039 Václav Lácha, Planá 5 46
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov 5 46
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 5 46
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec 5 46
TC0330 Alois Vávra, Milíře 2 46
TC0168 Václav Voříšek, Bor 2 46
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov 11 45
TC0015 Jiří Bočan, Bor 8 44
TC0068 Jana Duspivová, Studánka 8 44
TC0317 Pavel Kovář, Stříbro 8 44
TC0314 Luboš Vyčichlo, Stříbro 8 44
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 5 44
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd 5 44
TC0116 František Hlas, Stráž 5 44
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov 5 44
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 5 44
TC0040 Pavel Lácha, Planá 5 44
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 5 44
TC0037 Božena Láchová, Planá 5 44
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 5 44
TC0075 Vít Strapina, Tachov 5 44
TC0154 Ivan Šuhaj, Tachov 5 44
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 2 44
TC0137 Josef Kubena, Tachov 2 44
TC0201 Josef Zima, Tachov 2 44
TC0107 Petr Zoň, Tachov 11 43
TC0357 Roman Kofl, Tachov 8 43
TC0331 David Simeonov, Halže 8 43
TC0332 Dimiter Simeonov, Halže 8 43
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov 8 43
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 5 43
TC0124 Michal Honzík, Láz 5 43
TC0057 František Husák, Tachov 5 43
TC0085 Karel Maňur, Planá 5 43
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov 5 43
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 5 43
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 5 43
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 2 43
TC0100 Ladislav Demjan, Stříbro -1 43
TC0375 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 8 42
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 8 42
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka 14 41
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov 11 41
TC0265 Jan Jucha, Biletín 8 41
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov 8 41

101. – 200. místo
TC0041 Božena Švábková, Dl, Újezd 8 41
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá 8 41
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 5 41
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. 5 41
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 5 41
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany 5 41
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 5 41
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 5 41
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 5 41
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 5 41
TC0149 D. Zezulová, Tachov 5 41
TC0271 Martin Hilák, Tachov 2 41
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov 2 41
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín 2 41
TC0174 Josef Kadlec, Bor 2 41
TC0127 St. Kos, Stříbro 2 41
TC0239 Marie Krivdová, Bor 2 41
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe 2 41
TC0199 Petr Žalud, Tachov 11 40
TC0354 Alexander Hilák, Oldřichov 8 40
TC0374 Pavel Chval, Ch. Planá 8 40
TC0376 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 8 40
TC0352 Václav Opava, D. Jadruž 8 40
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 5 40
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 5 40
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov 5 40
TC0091 Karel Švaner, Tachov 5 40
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 5 40
TC0018 Mariya Tkačuk, Tisová 2 40
TC0309 Petr Loukota, Stříbro 0 40
TC0276 Petr Novák, Tachov 5 39
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov 2 39
TC0028 Milan Souček, Bor -1 39
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 8 38
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 8 38
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 8 38
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka 8 38
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 8 38
TC0285 František Wurm, Tachov 8 38
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC 5 38
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov 5 38
TC0255 Miloš Červinka, Lesná 5 38
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 5 38
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 5 38
TC0284 Martin Horejš, Tachov 5 38
TC0071 Ladislav Kopáček nejml., Brod n. T. 5 38
TC0146 Miroslav Krejsa, Lom u TC 5 38
TC0187 Milan Marek, Černošín 5 38
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 5 38
TC0142 Marie Vatterová, Tachov 5 38
TC0312 Fr. Worzfeld, Stříbro 5 38
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 2 38
TC0162 Josef Grzib, Studánka 2 38
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov 2 38
TC0017 Karel Nožka, Tisová 2 38
TC0013 Zděnek Bohumil, Bor -1 38
TC0020 Anna Nožková, Tisová -1 38
TC0315 Jaroslav Šantora, Sytno -4 38
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová -4 38
TC0250 Dana Stručková, Studánka 14 37
TC0351 Josef Pikl, Planá 11 37
TC0087 Milan Haník, Tachov 8 37
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 8 37
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka 8 37
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová 5 37
TC0344 Marcela Sýkorovská, Tachov 5 37
TC0059 Jana Šlezová, Tisová 5 37
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 5 37
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov 5 37
TC0098 Vladislav Hráský ml., Stříbro 2 37
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 2 37
TC0218 František Pinc, Ch. Planá 2 37
TC0026 Marie Součková ml., Bor 2 37
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 2 37
TC0363 Jiří Haník, Tachov 5 36
TC0369 Petr Houser, Bezdružice 5 36
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov 2 36
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 11 35
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 11 35
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. 11 35
TC0117 Radek Černý, Studánka 8 35
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 8 35
TC0016 Míra Matejčík, Bor 8 35
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 8 35
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 5 35
TC0047 M. Kašpar, Tachov 5 35
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 5 35
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov 5 35
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov 5 35
TC0046 K. Zušťák, Tachov 5 35
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov 2 35
TC0076 Roman Fait, Tachov 2 35
TC0145 Š. Krejsová, Lom 2 35
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 2 35
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř 2 35
TC0232 František Urban, Ch. Planá 2 35
TC0034 B. Vácha, Planá 2 35
TC0036 Dana Váchová, Planá 2 35
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř -1 35
TC0049 Petra Krejčová, Tachov -1 35

201. – 300. místo
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice 11 34
TC0064 K. Duda st., Tisová 11 34
TC0337 Jiří Chejnovský, Tachov 8 34
TC0336 Jiří Koliha ml., Stříbro 8 34
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř 8 34
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro 5 34
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov 5 34
TC0368 Martin Kalista, Bezdružice 5 34
TC0342 Libuše Vaněčková, Planá 5 34
TC0367 Jana Buryanová, Bor 2 34
TC0322 Dalibor Kolesa, K. Lázně 2 34
TC0058 Karel Novotný, Tisová 2 34
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 2 34
TC0191 Karel Strapek, Hošťka 11 33
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka 2 33
TC0343 Jaroslav Vaněček ml., Planá 2 33
TC0311 M. Míčka, Stříbro -4 33
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice 11 32
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 8 32
TC0372 Josef Simonides, Planá 8 32
TC0189 Eva Homolová, Černošín 5 32
TC0262 Josef Hruška, Tachov 5 32
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov 5 32
TC0245 Jolana Petrášová, Hošťka 5 32
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov 5 32
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd 5 32
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 5 32
TC0121 Miloš Honzík, Láz 2 32
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro 2 32
TC0323 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 2 32
TC0009 Milan Kunc, Bor 2 32
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv 2 32
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 2 32
TC0079 Květa Šídová, Studánka 0 32
TC0345 Roman Vaňous, Bor 0 32
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka -1 32
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka -1 32
TC0195 František Roček, Oldřichov -1 32
TC0051 Karel Štrupl, Tachov -1 32
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov -1 32
TC0378 Josef Voráček, Ch. Planá 11 31
TC0216 František Chval, Ch. Planá 8 31
TC0008 L. Aravík, Částkov 5 31
TC0364 Vlasta Kohútová, Tachov 5 31
TC0123 Josef Hromka, Cebiv 2 31
TC0156 František Schánilec, Tachov -1 31
TC0148 Jan Terela, Milíře -1 31
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá -2 31
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice 5 30
TC0335 Edita Löblová, Sulislav 2 30
TC0077 Lenka Šídová, Studánka 0 30
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 8 29
TC0227 František Machan, Tachov 8 29
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá 5 29
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov 5 29
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 5 29
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř 5 29
TC0246 Petr Tribula, Tachov 5 29
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov 5 29
TC0183 Martin Vrba, Stříbro 5 29
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka 2 29
TC0270 Veronika Holá, Studánka 2 29
TC0208 Josef Chum, Tachov 2 29
TC0138 Josef Kubena, Tachov 2 29
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov 2 29
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov 2 29
TC0021 Václav Toman, Mýto 2 29
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 2 29
TC0035 Veronika Váchová, Planá 2 29
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 2 29
TC0045 S. Zušťák, Tachov 2 29
TC0308 Pavel Žalud ml., Tachov 2 29
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby -4 29
TC0371 Jan Bastl, Bezdružice 5 28
TC0338 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 5 28
TC0340 Jaroslav Rut, Tachov 5 28
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž 2 28
TC0380 František Keck, Křimice 2 28
TC0321 Jiří Hrdlička, Tachov -1 28
TC0253 Václav Červinka, Lesná 11 27
TC0386 Pavlína Piklová, Planá 8 27
TC0159 Jakub Sládek, Tachov 5 27
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 0 27
TC0346 Lukáš Honzík, Studánka 0 27
TC0193 Jan Zušťák, Tachov -1 27
TC0081 Milan Maczko, Tachov 11 26
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov 8 26
TC0302 David Vaněček st., 8 26
TC0097 Petr Demjan, Stříbro 5 26
TC0394 Ota Franc, Tachov 5 26
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 5 26
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd 5 26
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 5 26
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 5 26
TC0274 Josef Dopita, Tachov 2 26
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 2 26
TC0033 Petr Michálek, Planá 2 26
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 2 26
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov -1 26
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka -1 26

301. – 400. místo
TC0115 Roman Chod, Stráž -1 26
TC0134 Jana Petruňová, Tisová -1 26
TC0147 Vladimír Špot, Milíře -1 26
TC0316 Josef Kabeláč, Úterý -4 26
TC0349 Jaroslav Uhlíř, Tachov 8 25
TC0370 Jiří Houser st., Bezdružice 5 25
TC0171 František Krivda, Vysočany 5 25
TC0339 Pavel Rut, Tachov 5 25
TC0333 Vlastimil Hudák, Tachov 2 25
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov 2 25
TC0328 Zdeněk Hruška, Tachov -1 25
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro -1 25
TC0353 Božena Opavová, D. Jadruž 5 24
TC0377 Radek Spěváček, Ch. Planá 5 24
TC0281 V. Křemen, Tachov 2 24
TC0326 Jan Marek, Ošelín 2 24
TC0379 Martin Voráček, Ch. Planá 2 24
TC0080 Martin Langr, Studánka 0 24
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov -1 24
TC0358 Mojmír Rožánek, Studánka -1 24
TC0247 Jana Tribulová, Tachov 8 23
TC0135 Luboš Hruška, Tisová 2 23
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 2 23
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka 2 23
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov 2 23
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová -1 23
TC0062 Jan Petruňo, Tisová -1 23
TC0111 Dušan Petržík, Tachov -1 23
TC0215 Věra Trávníčková, Halže -1 23
TC0347 Pavel Kopecký, Tachov 11 22
TC0325 Ivan Horna, Ctiboř 2 22
TC0327 Martin Němeček, M. Lázně 2 22
TC0324 Jan Noha, Bor 2 22
TC0355 Jiří Goubej, Studánka 5 21
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 21
TC0231 Martin Antoš, Tachov 0 21
TC0385 Zuzana Bulavčáková, St. Sedliště 0 21
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 0 21
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka 0 21
TC0365 Jaroslava Dědová, Tisová -4 21
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov 5 20
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 5 20
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 0 20
TC0318 Milan Sládek, Bezdružice 0 20
TC0280 Marina Králíčková, Tachov -1 20
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová -1 20
TC0341 Veronika Vrkočová, Tachov 5 19
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. 2 19
TC0334 Václav Zahradník, Halže 5 18
TC0391 Karel Rožánek, Studánka 2 18
TC0350 František Vavřínek, Halže 2 18
TC0389 Karel Bartoníček, Pernolec 0 18
TC0233 Josef Jiravský, Slavice 0 18
TC0133 Václav Filípek, Tisová -1 18
TC0313 Petra Míčková, Stříbro -4 18
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd 5 17
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka 5 17
TC0390 J. Kulíř, Částkov 5 17
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová 5 17
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá 2 17
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 0 17
TC0320 Zuzana Haníková, Tachov -1 17
TC0166 Josef Hataj, Tachov -1 17
TC0381 Zdeněk Lacina, Lestkov -1 17
TC0399 P. Vavřička, V. Rapotín 11 16
TC0252 R. Struček, Studánka 0 16
TC0167 Miloš Hataj, Tachov -1 16
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 0 15
TC0329 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 15
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov 2 14
TC0061 Lukáš Husák, Tisová -4 14
TC0402 Josef Malý, Tachov 2 13
TC0383 Petr Smetana, Tachov 0 13
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov 0 12
TC0392 Petr Grunert, Tachov 2 11
TC0400 M. Hrůša, Tachov 0 11
TC0359 Ludmila Šenčáková, Tisová 0 11
TC0398 Milan Veselý, Úšava 0 11
TC0362 David Zelený, Tisová 0 11
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá -1 11
TC0401 V. Němeček, Pernolec 2 10
TC0393 Václav Křemen ml., Tachov 2 9
TC0384 Tomáš Draský, Dl. Újezd 0 9
TC0234 Miloslav Končel, Slavice 0 9
TC0403 Jiří Roubal, Tachov 8 8
TC0388 Tomáš Turek, Tachov 0 8
TC0360 Dominik Zelený, Tisová 0 8
TC0030 Libuše Novotná, Tisová -4 8
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice 2 6
TC0266 Josef Vojáček, Tisová 2 6
TC0397 Milan Dulovec, St. Sedliště 0 6
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov 0 6
TC0395 Petr Flašár, Olbramov 2 5
TC0186 Josef Pacola, Černošín 2 5
TC0361 Milan Zelený, Tisová 0 5
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka 0 4
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 0 4
TC0356 Gabriela Goubejová, Studánka 2 3
TC0150 Jan Mička, Sulislav 0 3
TC0387 Jaromír Matoušek ml., Tachov 2 2

401. – 403. místo
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 0 1
TC0396 Mojmír Dolinský, Stod -1 1
TC0382 Jaromír Foltas, Tisová -4 -1

Kolektivy
1. místo

C.A.P. Dl. Újezd 32 182
2. – 10. místo
Sparta Planá 20 178
Béčka Tachov 17 176
Agroservis Kladruby 17 174
Formy opravna Tachov 20 172
Soko Bor 11 172
SLZA Ch. Planá 32 170
Tučňáci Tachov 26 169
Klokánek Bor 17 169
Žabky Bor 26 169
11. – 20. místo
Bača Team Záchlumí 20 164
Sportklub Bor 23 163
TAZ Tisová 11 163
14. místo
Tuneláři Tachov 35 156
Koloniál Tisová 17 155
Hotel U Nádraží Stráž 14 154
Sonin Stříbro 8 152
Hotel Club Tachov 23 151
Baliči Kermi Stříbro 14 150
3+1 Tachov 20 147
21. – 30. místo
Zkušenej tým Studánka 32 145
Rošťáci Tachov 8 143
Rybáři Studánka 14 140
SPP Obušek Tachov 14 139
Děravý ruk. Stříbro 8 139
Hasiči Tachov 2 138
Hrde Stříbro 8 138
Cargo Tachov 20 137
P.M. Sytno 44 136
JLDJ Planá 23 134
31. – 40. místo
Kopečkovic Brod n. T. 23 133
Fotbalistky Trstenice 17 132
FK Nynkov Tachov 17 131
Pila Tisová 17 127
ČD Tachov 20 125
Potraviny Vácha Planá 8 125
Viktoria Tachov 14 124
Šenk U Petra Bezdružice 20 123
Agročas Částkov 23 118
Hostinec u Kulaté Báby Studánka 23 116
41. – 45. místo
Dudáci Studánka 0 107
Invaze Tisová -4 105
Masáže Jadlovský Tachov 8 102
RHS Tisová 6 98
KUPLE Planá 8 90

7.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

ODHALENÍ RESTAUROVANÉHO Böttgerova památníku v Pavlově Studenci.
37

Obnovený Böttgerův památník chce lidi spojovat

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Plzeň – Hokejista Tomáš Mertl patří k nejproduktivnějším hráčům plzeňské Škody.

Přijďte si popovídat o Českém lese

Tachov - /POZVÁNKA/ Již od roku 2011 se stalo zvykem, že v podzimních dnech se sejdou všichni, kdo mají rádi náš Český les.

Z fary se stanou byty

Kostelec – S poměrně netradičním řešením velkého zájmu o byty přišli v Kostelci.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT