S Tachovsko – O víkendu se hrálo závěrečné kolo podzimní části okresního přeboru II. třídy ve fotbalu. Počasí fotbalu nepřálo a tak po odloženém zápasu dvanáctého kola Částkov – Tachov B se nehrálo ani ve Stříbře, kde měla místní rezerva hostit Částkov. Ten po zaváhání Chodského Újezdu má v případě úspěšných dohrávek šanci získat titul půlpřeborníka. Velkou kaňkou je nesehrání zápasu Tachov B – Chodová Planá, kdy se hosté k utkání nedostavili. Ve Stříbře podmáčený a už po sobotních zápasech krajských soutěží „rozoraný“ terén nedovolil sehrát utkání domácí rezervy s Hraničářem Částkov.

Na hodně špatném terénu se hrálo i ve Kšicích, kam přijely Konstantinky. Domácím v závěru podzimu zvlhl střelecký prach a výjimkou nebyl ani zápas s Lázněmi. Ty po třech zápasech, kdy nevstřelily ani branku se prosadily a slavily výhru (0:2).

Dramatické utkání se odehrálo v Plané, kde favorizovaný domácí celek narazil na houževnatý Motor. Záchlumí bojovalo, ovšem nakonec odjelo bez bodů (3:2).

Lomští prožili špatný podzim a ten „završili“ domácí prohrou s Damnovem. Gabčo vstřelil dvě branky a dal tak základ k vysoké výhře hostů. Také Damnovští zůstali oproti loňskému ročníku za očekáváním a výhra na závěr podzimu zmírnila zklamání jejich příznivců (2:5).

Největší překvapení se zrodilo v Sulislavi. Domácí se v předchozí sezoně coby nováček zachrańovali až v baráži, ale nový ročník je už o něčem jiném. Prolomili střeleckou smůlu a jejich norma nejméně tři góly na zápas je obdivuhodná. Lídr z Chodského Újezdu to pocítil na vlastní kůži, když tam dostal „bůra“. Sulislavští tak zakončili podzim výborným výkonem a stali se štikou přeboru (5:1).

Borští mladíci rozstříleli Kokašice a ty mají přes zimu o čem přemýšlet. Čeká je na jaře lopotná cesta za záchranou, která nebude vůbec lehká. Borští se po nevýrazném začátku pomalu rozjížděli a konec podzimu je zastihl v dobré formě. Příznivce Boru ale trápila nevyrovnanost výkonů sokolíků (6:2).

Hráči rezervy Tachova marně vyhlíželi svého soupeře z Chodové Plané. Slavoj má velké problémy a nedostavení se k zápasu je černou kaňkou přeboru a hlavně Slavoje, který je ve velké krizi.