Viktoria si veze z Říma pět gólů, Džeko dal hattrick

Plzeň - Trpkou příchuť měl pro fotbalisty Viktorie Plzeň druhý zápas ve skupině G Ligy mistrů. Západočeši podlehli v Římě domácímu AS vysoko 0:5.

2.10.2018

FC Viktoria Plzeň - AS Řím.Foto: FCVP / Martin Skála

Trenér Viktorie Pavel Vrba poslal na trávník téměř stejnou sestavu jako v utkání proti Spartě, jen zraněného Kopice nahradil na pravé straně zálohy Zeman.

Plány Západočechů na úspěšný výsledek narušil už ve třetí minutě zápasu specialista na Plzeň Edin Džeko. Bývalý hráč Teplic či Manchesteru City vlétl z levé strany do šestnáctky a tvrdou přízemní křížnou střelou k tyči nedal Kozáčikovi šanci - 1:0.

Viktorii inkasovaný gól do kolen nesrazil. Naopak se pokoušela ohrozit branku domácích a dvakrát se jí to i podařilo.

Nejdříve zatáhl míč po levé straně Limberský, Kovařík odcentroval před branku, kde Krmenčík ve slibné pozici přestřelil.

Ve druhé příležitosti se ocitl po přesném centru Hořavy z levé strany Řezník, kterému nechal hodně prostoru Kolarov - plzeňský obránce mířil do protipohybu gólman, ale balon skončil vedle pravé tyče.

Na konci první půlhodiny hry hostům zatrnulo - Ünder vyslal technickou střelu na branku Viktorie a míč se odrazil od břevna branky Kozáčika.

Pro defenzivu Plzně byl nejvíce nebezpečný starý známý Džeko, který pět minut před přestávkou udeřil podruhé. Využil před brankou nedorozumění Řezníka s Hejdou, v klidu si zpracoval centrovaný míč a nezadržitelnou bombou z pěti metrů překonal Kozáčika - 2:0.

Oba týmy nastoupily do druhého poločasu beze změn. Řím kontroloval hru, ale v šedesáté minutě byla Viktoria blízko prvnímu gólu. Po kombinační akci poslal Hořava míč do výborné pozice Krmenčíkovi, ale plzeňský útočník situaci nevyřešil dobře a ke střele se nakonec nedostal.

V 64. minutě se potřetí prosadili domácí - po akci Pellegriniho se trefil Ünder - 3:0.

V 70. minutě mohl nebezpečný Džeko završit hattrick. Ocitl se sám před Kozáčikem, ale plzeňský gólman vytáhl skvělý zákrok - nohou vyrazil míč a zabránil tak čtvrtému gólu.

O tři minuty později už slovenský brankář Viktorie kapituloval - Ünderovu střelu vyrazil jen před sebe a dobíhající Kluivert snadno skóroval - 4:0.

V 74. minutě poslal domácí kouč Di Francesko na trávník českého útočníka Patricka Schicka.

V posledních vteřinách zápasu dokonal hattrick Džeko - 5:0.

AS Řím – Viktoria Plzeň 5:0 (2:0).
Branky: 3, 40. a 90. Džeko, 64. Ünder, 73. Kluivert. Rozhodčí: Raczkowski - Obukowicz, Listkiewitz (všichni Polsko). ŽK: Schick - Hejda. Diváci: 41 243.
AS Řím: Olsen - Florenzi, Fazio, Jesus, Kolarov (74. Luca Pellegrini) - Cristante, Nzonzi, Ünder (74. Schick), Lo. Pellegrini (75. Zaniolo), Kluivert - Džeko. Trenér: Eusebio Di Francesco.
Viktoria: Kozáčik - Řezník, Hubník, Hejda, Limberský - Hrošovský, Procházka, Kovařík, Hořava (65. Kolář), Zeman (71. Ekpai) - Krmenčík (78. Řezníček). Trenér: Pavel Vrba.

Autor: Václav Vacek

2.10.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená operátor výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 91. Poznámka: Místo výkonu práce zaměstnance: Plzeňský kraj, Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: e-mailem nebo telefonicky Po-Pá: 9:00 - 14:00 hod. , nechoďte prosím na uvedenou adresu., ubytování,jízdní výhody. Pracoviště: Bitcodes s.r.o.(plzeňský kraj), Ctibořská, č.p. 270, 347 01 Tachov 1. Informace: Daria Filimonova, +420 775 567 222. Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 25 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Konstruktér. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce (adresa): provozovna firmy - U Ctiboře 1989, Stadtrodská 1251, 347 01 Tachov , Doba určitá - min. na rok , Mzda od 25.000,- Kč., Požadavky na uchazeče: , - vzdělání SŠ technického zaměření , - znalost práce s konstrukčním CAD programem výhodou - např. AutoCad, SolidEdge , - znalost zásad technického kreslení , - výhodou znalost systému SAP , - základní znalost Nj nebo Aj, - pečlivost, komunikativnost , - ŘP sk. B, Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 dní dovolené navíc, závodní stravování zdarma, příspěvek na dopravu, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, prémie za zlepšovací návrhy , zvýhodněné tarify mobilního operátora, profesní kurzy.. Pracoviště: Bhs corrugated fertigungs, montage, service,s.r.o., U Ctiboře, č.p. 1989, 347 01 Tachov 1. Informace: Kateryna Pelešková, +420 374 219 012. Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 27 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě Mistr oddělení montáže. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce (adresa): provozovny firmy - U Ctiboře 1989, Stadtrodská 1251, 347 01 Tachov , Pracovní poměr na dobu určitou min. na rok , Mzda od 27.000,- Kč , Požadavky na uchazeče: , - vzdělání v technickém oboru , - předchozí zkušenosti na vedoucí pozici , - znalost SAPu výhodou, - schopnost vedení týmu , - základní znalost německého jazyka, - organizační schopnost , - samostatnost, profesionalita, komunikativnost , Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora, profesní kurzy.. Pracoviště: Bhs corrugated fertigungs, montage, service,s.r.o., U Ctiboře, č.p. 1989, 347 01 Tachov 1. Informace: Kateryna Pelešková, +420 374 219 012. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 335 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků Montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13335 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: místo výkonu práce okres Tachov, nechoďte na uvedenou adresu-kontakt a domluvení schůzky po tel. nebo e mailem. Pracoviště: C. b. plus družstvo(ostrov u stříbra), 349 01 Stříbro. Informace: Oksana Shestova, +420 770 608 222.

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Z Mistrovství světa canicrossařů přivezl Jaša dvě zlata

Lubieszow – Dvojnásobný mistr světa v canicrossu. Tímto titulem se od prvního říjnového víkendu může chlubit Tomáš Jaša.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Plzeň, Praha - Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Praze s Bohemians 1905 2:2. Děkovat mohou především skvělému brankáři Aleši Hruškovi, který zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.