Vítězkou aktuálního kola se stala Anna Dudová z Tisové, která jako jediná z tipujících uhádla vítěze všech deseti zařazených zápasů.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol vyzvedávejte po tel. dohodě na čísle 602 661 178.

Regionálním partnerem Tip ligy čtenářů Tachovského deníku je Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá.

Správné výsledky 8. kola: 1. Tlumačov – Stříbro 1 (5:2), 2. Tachov – Dlouhý Újezd 1 (7:1), 3. Chodová Planá – Nečtiny 1 (6:2), 4. Planá – Krchleby 1 (4:2), 5. Mrákov – Chodský Újezd 1 (2:1), 6. Přimda – Kšice 2 (0:6), 7. Lom – Bezdružice 2 (3:5), 8. Halže – Zadní Chodov 1 (6:1), 9. Erpužice – Kladruby 1 (5:2), 10. Vranov – Holostřevy 1 (3:2). Supertrefa: 65.

Na čele celkového pořadí je nyní čtveřice hráčů

CELKOVĚ - JEDNOTLIVCI

1. až 4. místo

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konst. Lázně 19 104

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 16 104

TC0051 Milan Javorský, Bor 16 104

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 10 104

5. až 10. místo

TC0115 Anna Dudová, Tisová 22 101

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 16 101

TC0049 Petr Loukota, Bor 13 101

TC0050 Marta Loukotová, Bor 13 101

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 7 101

TC0059 Radek Mazanec, Planá 7 101

11. až 14. místo

TC0116 Karel Duda, Tisová 19 98

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 10 98

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 7 98

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 7 98

15. až 19. místo

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 13 95

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 10 95

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 10 95

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 7 95

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 7 95

20. až 23. místo

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov 13 92

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 10 92

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 10 92

TC0021 Karel Novotný, Tisová 4 92

24. a 25. místo

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 0 91

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 0 91

26. místo

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 7 90

27. až 30. místo

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 16 89

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 13 89

TC0035 Miroslav Bočan, Bor 10 89

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 7 89

31. až 35. místo

TC0069 Jiří Volf, Kšice 16 86

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 10 86

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 10 86

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 7 86

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 4 86

36. až 45. místo

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 16 83

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 10 83

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 10 83

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 10 83

TC0043 Václav Lácha, Planá 10 83

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 10 83

TC0042 Božena Láchová, Planá 10 83

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 10 83

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 10 83

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 7 83

46. až 51. místo

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 10 80

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 10 80

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 10 80

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 10 80

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 7 80

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 7 80

52. až 54. místo

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 16 79

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 13 79

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 0 79

55. až 61. místo

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 10 77

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 7 77

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 7 77

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 1 77

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 1 77

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 1 77

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 1 77

62. a 63. místo

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 10 76

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 10 76

64. až 71. místo

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 13 74

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 13 74

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 13 74

TC0078 Alena Veletová, Tachov 13 74

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 10 74

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 10 74

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná 7 74

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 4 74

72. až 75. místo

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 16 73

TC0136 František Krivda, Vysočany 13 73

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 10 73

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 0 73

76. až 78. místo

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 10 72

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 4 72

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 1 72

79. až 86. místo

TC0108 František Fafílek, Stříbro 13 71

TC0032 Jan Toman, Lestkov 13 71

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 10 71

TC0025 Václav Opava, Planá 10 71

TC0113 Ján Strašík, Studánka 10 71

TC0105 Josef Chum, Studánka 7 71

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 7 71

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 4 71

87. až 89. místo

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 10 70

TC0126 Josef Grzib, Studánka 7 70

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 7 70

90. a 91. místo

TC0026 Josef Kadlec, Bor 16 69

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 8 69

92. až 104. místo

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka 13 68

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 11 68

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 10 68

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 10 68

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 10 68

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 10 68

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 7 68

TC0040 Jiří Bočan, Bor 4 68

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 4 68

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 4 68

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 4 68

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 4 68

TC0088 Jiří Koch, Tachov 0 68

105. až 107. místo

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 13 67

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 10 67

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 0 67

108. až 110. místo

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 10 65

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 7 65

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 7 65

111. až 113. místo

TC0132 Patrik Hána, Tachov 16 64

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 10 64

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 4 64

114. a 115. místo

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 10 63

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 7 63

116. místo

TC0054 Josef Hataj, Tachov 4 62

117. až 121. místo

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 10 61

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov 10 61

TC0128 Josef Janča, Tachov 7 61

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 7 61

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 0 61

122. místo

TC0015 Roman Frouz, Planá 13 60

123. místo

TC0024 Božena Opavová, Planá 4 59

124. a 125. místo

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka 7 57

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 7 57

126. a 127. místo

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 7 56

TC0087 Alena Petrová, Tachov 0 56

128. místo

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 4 55

129. místo

TC0121 Hana Opavová, Horšov 10 54

130. místo

TC0135 Martin Šika, Tachov 10 53

131. místo

TC0129 Václav Kolář, Studánka 7 52

132. místo

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 13 49

133. místo

TC0142 Milan Belák, Boněnov 7 48

134. místo

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov 1 47

135. až 137. místo

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov 16 46

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 4 46

TC0019 Jana Rieke, Planá 0 46

138. místo

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá 10 45

139. a 140. místo

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov 10 44

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 10 44

141. místo

TC0143 Josef Hromíř, Planá 7 42

142. místo

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka 7 41

143. místo

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 0 40

144. místo

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 1 39

145. místo

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 0 33

146. místo

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 4 28

147. místo

TC0141 Marti Ryt, Planá 4 27

148. místo

TC0149 Jiří Marvan, Lom u Tachova 0 7

149. místo

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

CELKOVĚ - TÝMY:

1. místo

Loukotým Bor 58 410

2. místo

Baníkovci Z. Chodov 28 384

3. místo

Viktoria Tachov 43 374

4. místo

Parenti Tisová 61 370

5. místo

Farma Slavice 52 349

6. místo

Pati Kšice 50 339

7. a 8. místo

Damnovští jezdci 40 332

Sparta Planá 40 332

9. místo

Škodováci Tachov 34 320

10. místo

Fist Team Kladruby 4 308

11. místo

SPP Obušek TC 24 307

12. místo

Busak Tachov 0 306

13. místo

Chmelíci Tachov 34 300

14. místo

U Rumu 31 299

15. místo

Kopačky Tachov 52 296

16. místo

Hospoda kulatá bába 49 289

17. místo

Vlamirema 16 281

18. a 19. místo

VKV Kladruby 43 275

JLBJ Planá 34 275

20. místo

Kozonautí 7 257

21. místo

FC Dušanko Idunk 43 239