Los devátého kola poslal Chodský Újezd do Lhoty, která v posledních kolech ukázala svou kvalitu. Hosté ale navázali na výkony z posledních kol a zvítězili 3:2.

Prvních pět minut bylo z obou stran opatrných. Pak si vynutili Dufkovo hoši převahu, když soupeře zaskočili vysokým presinkem. Ve 12. minutě sebral stopérům míč Petr Pikl, v šestnáctce dlouhou kličkou obešel i gólmana a zavěsil – 0:1. Chodský Újezd byl nadále aktivnější a domácí se jen sporadicky dostávali na  polovinu soupeře. V 18. minutě byl sražen v pokutovém území Bezdička, avšak píšťalka rozhodčího zůstala němá. Hosté zvýšili na 2:0 ve 29. minutě. Po nedovoleném zákroku na Peštu rozehrával Bezdička, míč prostrčil na P. Pikla a ten umístěnou střelou k tyči dal na 0:2. Po inkasované brance se domácí začali více tlačit více dopředu, což byla voda na mlýn Chodského Újezdu a jeho rychlíků. Ve 45. minutě vyšel hostům jeden z kontrů a J. Pikl upravil poločasové skóre na 0:3.

Po přestávce začali lépe domácí. „Lhota nám dělala problémy vysokými centry. Utkání jsme mohli rozhodnout mezi 51. a 54. minutou. Nejprve šel sám na gólmana Bezdička a poté Petr Pikl, oba ale nedali," popsal důležité momenty zápasu trenér Chodského Újezdu Jiří Dufka. Zákonitě přišel trest a domácí po hodině hry, přesně v 61. minutě, snížili Fidlerem – 1:3. Lhota začala dobře kombinovat a dlouhými míči do pokutového území si vytvořila tlak. „Čekali jsme, že nám vyjde protiútok a rozhodneme utkání. Domácí hráli hodně na riziko, ovšem nám se nevedlo dát přihrávku dopředu," viděl další průběh zápasu hostující kouč. V 72.  minutě přišel Chodský Újezd na polovině hřiště zbytečně o míč, následoval centr na domácího kanonýra Fidlera a ten se nemýlil – 2:3. Domácí „ucítili" šanci a jejich snaha o vyrovnání byla veliká. Obrana hostů ale pracovala spolehlivě a Lhotu už do vážnější příležitosti nepustila.

„Soupeře jsem měl přečteného. První poločas jsme měli vyhrát výrazněji. Myslím, že i když Lhota byla druhý poločas lepší, tak  jsme si vyhrát zasloužili. Klukům chci poděkovat, že po snížení domácích nezmatkovali, ale bojovali. Poděkování patří našim fanouškům, kteří nám vytvořili skoro domácí prostředí," hodnotil zápas Dufka.
S. Lhota – TJ Chod. Újezd 2:3
Poločas: 0:3. Branky: Fidler 2 – Pešta, J. Pikl, P. Pikl. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Ch. Újezd: Slivoně – Beneš, Suchý, L. Pikl st., Kurčík, L. Pikl ml., Bezdička, J. Pikl, Trejbal, Pešta, P. Pikl.