Ten kdo přišel v neděli odpoledne do Bezdružic na fotbal, určitě nelitoval. Dvě stovky diváků viděly fotbalovou zápletku. Hosté vedli střelou Veselovského z přímého kopu, šanci na vyrovnání odmítl T. Blažek z pokutového kopu. Infarktový závěr zápasu dokonala Jiskra v posledních minutách, kdy trefy Šmídla a L. Blažka znamenaly tři body.

Jiskra se do soupeře pustila od začátku a na branku Heřmanky se valil jeden útok za druhým. Sládek zásoboval spoluhráče centry i přihrávkami a obrana hostů byla v plné permanenci. Ve 20. minutě pálil Šmídl, o chvíli později hlavičkoval Gengel a skóre se neměnilo ani po střele a dorážce Korynty. Otřepané nedáš, dostaneš platilo ve 35. minutě, kdy Veselovský z hranice velkého vápna poslal míč přes zeď do šibenice – 0:1. Jiskra se nevzdávala a i nadále byla lepším týmem. Ve 40. minutě byl v šestnáctce faulován Hvízdal, ale T. Blažek z penalty přestřelil.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Motor kohoutů šlapal na plné obrátky a k vidění byla nejedna pěkná akce. Šance Korynty přestali trenéři počítat po pátém zakončení. Všechno podstatné se událo v posledních minutách zápasu. V 84. minutě se nejlépe v pokutovém území zorientoval Šmídl a doklepl do sítě centrovaný míč střídajícího Štefaniska – 1:1. Jiskra toužila po všech bodech a to se jí nemuselo vyplatit. V 87. minutě totiž Veselovský trefil z přímého kopu tyč. Rozhodnutí přišlo v 92. minutě. Sládkův přímý kop propadl až ke Štefaniskovi, který vrátil míč před branku, kde ho do sítě napálil L. Blažek – 2:1.

J. Bezdružice – S. Heř. Huť 2:1. Poločas: 0:1. Branky: Šmídl, L. Blažek- Veselovský. Rozhodčí: Duchek. ŽK: 3:5. Diváků: 200.

JISKRA: Beran – Hvízdal, Gengel, L. Blažek, T. Blažek, M. Blažek, Sládek, Korynta, Kadlec, Šmídl, Filip. Střídali Štefanisko a Gábor.