Stalo se tak tradičně v salonku restaurace Ve skále Rodinného pivovaru Chodovar v Chodové Plané, který je dlouholetým partnerem Tip ligy Tachovského deníku.

Poukaz na soudek piva si převzalo vítězné družstvo Fist Team Kladruby, které v celé soutěži nasbíralo úctyhodných 534 bodů. Všichni členové vítězného týmu také skončili mezi nejlepšími deseti, přičemž Tomáš Rytíř se stal celkovým vítězem soutěže se 138 body. Druhý skončil Karel Štrupl z Tachova a třetí Alena Andrlová z Nedražic, shodně získali po 135 bodech.

Cenu si v pivovarské restauraci převzal také František Mařík, kterému se v jednom z podzimních kol podařilo uhodnout výsledky všech zápasů a získal tak bingo.

Součástí slavnostního večera bylo také losování speciální pivovarské ceny, a to piva na celý rok. Vítěz soutěže Tomáš Rytíř vylosoval ze všech došlých vyplněných kupónů tiket z jedenáctého kola, který zaslala Věra Kopáčková z Brodu nad Tichou. Cenu si může po telefonické domluvě vyzvednout v redakci Tachovského deníku.

Při závěrečném vyhodnocení převzali nejlepší hráči také ceny od dalšího dlouholetého regionálního partnera Tip ligy, kterým je Milan Tolar a jeho Klášterní restaurace Kladruby.

V podzimní Tip lize startovalo 190 hráčů a 28 kolektivů.