V devátém kole 1. A třídy ve fotbalu hostila Sparta Dlouhý Újezd rezervu FC Rokycany a zvítězila v pohledném utkání 2:1.

Domácí vstoupili do zápasu proti obávanému soupeři jak nejlépe mohli. Obrana Rokycan zapomněla při standardní situaci na zadní tyči  na Bydžovského a ten hlavou skóroval – 1:0. Ve vyrovnaném průběhu se hrál otevřený fotbal, ale bez vážnějšího ohrožení obou branek. Výjimkou byla 24. minuta, kdy se trefil Houda a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Ještě před přestávkou ale Rokycanští snížili, kdy se ve 37. minutě prosadil Černý –  2:1.

Ve druhém poločasu se hrál fotbal, který se musel líbit, jen branky chyběly. Rokycanští se snažili o vyrovnání, ale komplikace přišla po vyloučení Černého. Obrana Sparty je až na dvě výjimky do větší příležitosti nepustila. Když se neprosadili ani domácí, skončil zápas jejich výhrou.
„Více spokojený jsem s výsledkem. Herně se nám dařilo více do obrany než do útoku. Hosté nezalezli a hráli otevřený fotbal. Myslím, že to byl nejlepší soupeř, který se u nás představil. Až do konce utkání se strachovali o výhru, ale klukům patří poděkování, že to zvládli," hodnotil utkání trenér Sparty Pavel Smolák. 
Sp. Dl. Újezd – FC Rokycany B 2:1
Poločas:  2:1. Branky: Bydžovský, Houda – Černý. Rozhodčí: Pašek. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (70. Černý). Diváci: 60.
Sparta: Mrázek – Havel, Bydžovský, Tůša, Švábek, Stoklasa, Roháč, V. Zeman, Pernglan, Houda, Bukva. Střídali Bučan a P. Zeman.