Bez šesti hráčů základního kádru se museli obejít trenéři FK Tachov v utkání s dorostem Slavia Praha U19. Přesto domácí Tachov s kvalitním soupeřem zvítězil 2:1. Do utkání lépe vstoupili mladí slávisté, kteří měli míč častěji na svých kopačkých. Lépe kombinovali, ale domácí pozorně bránili. Do první vážnější přiležitosti se dostali v 11. minutě hosté, ale střela skončila těsně vedle branky Ptáka. V 19. minutě postupoval sám na domácího gólmana hráč soupeře a Pták ho zastavil za cenu nedovoleného zákroku. Nařízený trestný kop skončil nad jeho brankou. Tachované se jen sporadicky dostávali do blízkosti slávistické branky a vážněji ji ohrozili ve 42. minutě, kdy střílel Rulf nad branku. To už ale hosté vedli, když o dvě minuty dříve proměnil pokutový kop Mirkovič – 0:1. Po změně stran už měli Tachované mírnou územní převahu a v 54. minutě se postřetu Machače a obráncem hostů pískal druhý pokutový kop v utkání, tentokrát proti Slavii. Míč si vzal Rulf a vyrovnal na 1:1. V dalších minutách se útoky střídaly na obou stranách, ale častěji byli před brankou soupeře Tachované. V 63. minutě neudržel gólman Slavie střelu L. Viterny a Rulf pohotově dorazil do sítě – 2:1. O deset minut později přehodili hosté gólmana i branku. Na druhé straně chyběla některým pohledným akcím domácích finální přihrávka, a tak v závěru utkání přišla snaha hostů o vyrovnání. Vypracovali si dvě slibné příležitosti, ale ty reflexními zákroky zmařil Makó. Nejdříve v 84. minutě se po nedorozumění tachovské obrany ocitl zcela sám před brankou hráč soupeře a trefil dobře postaveného domácího gólmana. Vynikající postřeh prokázal Makó o tři minuty později, kdy z bezprostřední blízkosti kryl nebezpečnou střelu.

FK Tachov – Slavia Praha U19 2:1. Poločas: 0:1. Branky: 54. a 73. Rulf – 40. Mirkovič. Rozhodčí: Horáček – Hromka, Lhotka. Diváci: 110.

TACHOV: Pták – Elijaš, Luk. Čížek, L. Viterna, J. Viterna, Habart, Hutta, Hanko,Machač, Rulf, Tušl. Střídali Makó a Janoušek.