Desáté kolo utnulo výsledkovou mizérii fotbalistů TJ Rozvadov. Po špatných výsledcích zvítězili na domácím trávníku s VD Luby 3:1. Úvodní minuty se nesly na obou stranách v zahazování brankových příležitostí a neskutečně děravých obran. Už ve druhé mnutě střílel Roháč v dobré pozici těsně vedle branky. O minutu později postupoval lubský Krotký sám na Bobčíka, ale ten jej vychytal. V šesté minutě přišla chyba hostující obrany a Chada otevřel skóre zápasu – 1:0. Dvě minuty nato se lehce dostal do šestnáctky Rozvadova Smolík, ovšem v poslední chvíli jeho střelu domácí obrana zblokovala. Od 15. minuty už měli navrch jasně domácí a zahazovali jednu příležitost za druhou.

Úspěšní v koncovce nebyli Roháč, Karban a Chada. Druhá branka domácích padla ve 22. minutě, kdy Roháčovi ´namazal´ stopér hostí a příznivci Rozvadova jásali – 2:0. V dalších minutách se neprosadili v dobrých pozicích Karban a J. Horáček. Skóre se měnilo až ve 36. minutě, kdy se trefil opět Roháč – 3:0. Za tohoto stavu šli také hráči do kabin, protože Roháč a po něm Kupilík další příležitosti zahodili. Po změně stran bylo na hřišti znát, že je o výsledku rozhodnuto. Domácí s klidem neproměňovali jednu šanci za druhou. Roháč se snad zalekl hattricku, když do konce zápasu měl další tři příležitosti. Hosté snížili v 76. minutě Voráčkem na 3:1. V posledních minutách se snažili hosté dostat ještě do hry, ale při šanci Vandrovce byl Bobčík mužem na svém místě.

ROZVADOV: Bobčík – Opava, Horáček (60. Bečvář), Kupilík (88. Růžička), Roháč, Chada, Karban (70. Svoboda), Pták, Hanko, Sopko (77. M. Pícha), Zd. Horáček.