Divizní starší žáci FK Tachov přivítali v desátém kole na domácím stadionu ambiciozní tým Slavoj Praha Podolí, který přicestoval do Tachova se značným sebevědomím. V jeho řadách totiž hostuje většina hráčů ze širších základů pražských ligových celků. Hosté jsou zároveň na čtvrtém místě divizní soutěže, a tak pro ně byl vstup do utkání překvapením.

Tachované se pustili do favorita s opravdovou vervou a už od úvodních minut zatlačili soupeře na jeho polovinu. Úvodní tlak vyvrcholil už v páté minutě, kdy centr z levé strany srazil rukou hostující obránce a rozhodčí Špoták nařídil pokutový kop. K jeho exekuci se tentokrát postavil kapitán domácích Tkáč a dostal Tachov do vedení – 1:0.

Podolí přidalo na obrátkách a hru postupně vyrovnalo. Ve 12. minutě vytáhl jeden ze svých jistých zákroků tachovský brankář Tejkal, když zlikvidoval střelu hostujícího Linka, která mířila pod břevno. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a mladé Tachovany mohla mrzet řada zahozených příležitostí obou útočných hrotů. Do druhého poločasu vstoupil Tachov s jednobrankovým náskokem, ale už ve 48. minutě musel Tejkal opět čarovat. Včasným vyběhnutím zmařil samostatný únik hostujícího Hanuše.

Jen o dvě minuty později na druhé straně netrefil Hána z osmnácti metrů prázdnou branku soupeře. Vše si ale napravil v 60. minutě utkání. Po tečované střele zvýšil vedení domácího celku na 2:0. Tachované ve druhém poločasu předváděli opravdu atraktivní kopanou a pražskému týmu nedovolovali vymanit se z tlaku. Výjimkou byla střela Hanuše ze 65. minuty, se kterou si ovšem brankář Tachova Tejkal poradil. Domácí útočníci pokračovali stále ve festivalu zahozených šancí a když ani R. Schweiner v 68. minutě neproměnil svůj samostatný únik, skončilo utkání zaslouženým vítězstvím domácích 2:0. Starší žáci FK Tachov tak prodloužili i proti favoritovi tohoto utkání svou podzimní domácí neporazitelnost.

TACHOV: Tejkal - Veselý, Tkáč, Lanfranchi, Eliáš - Havel, Šácha, Hána, R. Schweiner – Jedlička, Honzík. Střídali Nevařil a J. Schweiner. Trenéři Vodička a Beránek.