Zimní turnaj FK Tachov Gleixner cup pokračoval o víkendu druhým kolem, které se neslo ve znamení remíz. Ze šesti odehraných zápasů skončily čtyři nerozhodně. Výhru jednoho z celků viděli příznivci jen ve skupině B. Poprvé se v turnaji představily oba německé týmy, ale svým výkonem nepřesvědčily.

S. Bor – Neubau 0:0. Přes několik sibných akcí na obou stranách se ani jedno z mužstev v koncovce neprosadilo. „Úplně mohu být spokojený s úvodem prvního poločasu. Po třiceti minutách už to nebylo ono. Po změně stran jsme prostřídali a byl to více boj. My i Neubau si vytvořili nějaké šance, ale bez gólového efektu. Zápas ale splnil v této fázi přípravy svůj účel,“ hodnotil utkání trenér S. Bor Miroslav Vaňous.

Sparta Dl. Újezd – J. Bezdružice 3:3 (1:1, Křehlík, Kotrc, J. Švábek – Hvízdal 2, T. Blažek). „My měli více ze hry a šancí. Bohužel se nám nepovedl vstup do druhého poločasu, kdy kluci doslova zaspali a dvakrát inkasovali. Na hřišti byl led a to se hrálo hodně špatně. Musím konstatovat, že rozhodčí utkání nezvládl a ovlivnil výsledek v náš neprospěch. Proti Jiskře měl pískat dvě penalty. Čekal bych na takovýto zápas zkušenější rozhodčího,“ poznamenal k utkání trenér Sparty Josef Mišoň. „Hrálo se na těžkém terénu, na hřišti byl led a hráči měli hodně stížený pohyb. Nám pat〜řili začátky poločasů, Sparta byla zase lepší v jeho závěrech. Na průběhu utkání se podepsal svým výkonem také rozhodčí, který netrestal nedovolené zákroky a utkání bylo pak zbytečně vyhrocené. Myslím si, že remíza je spravedlivá,“ řekl k utkání trenér J. Bezdružice Václav Jaroš.

SpVgg Vohenstraus – S. Drmoul 1:1 (1:1, Műssig – Hrubý).

Spartak Klenčí – TJ Rozvadov 2:2 (2:1, Franek 2 – Karban, Roháč). „Nemohu být spokojený s výsledkem ani s předvedenou hrou. K dispozici jsem měl jen jedenáct hráčů a nemohl jsem střídat. Kluci si tak dělali na hřišti co chtěli. Kazili jsme jednoduché přihrávky, nedali některé slibné příležitosti a dělali chyby v defenzivě, proto jsme remizovali,“ řekl k utkání trenér TJ Rozvadov Jan Sopko.

Skupina B: FK Tachov B – TJ Chodský Újezd 8:0 (4:0, Chval 3, Kabourek, Blažek, Hutta, Marek, vlastní). Proti posílené rezervě neměli hosté šanci na úspěch. Tachovský Chval se blýskl hattrickem.

S. Damnov – Sj. Chodová Planá 1:2 (1:1, Kolář – Plecitý, Kunc). Chodovoplánští sice měli častěji míč na svých kopačkách, ale Damnovu vyšel jeden z protiútoků a šel zásluhou Koláře do vedení. Dlouho se z něho ale netěšil. Slavoj brzy vyrovnal a po změně stran přidal rozhodující branku.