VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Železnou vystřídala v čele Tip ligy Jana Boušová ze Stříbra

TACHOVSKO - Průběžné pořadí v tipovací soutěži

14.5.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

1. – 10. místo
TC0180 Jana Boušová, Stříbro 14 72
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 14 67
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 14 67
TC0275 Jan Bukva, Kočov 11 67
TC0228 Petra Železná, Bor 5 67
TC0031 Ernest Daňko, Tisová 17 66
TC0211 František Spěváček, Ch. Planá 16 66
TC0090 Alena Horská, Tachov 14 66
TC0172 Jiří Struček, Tachov 14 66
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov 13 65

11. – 100. místo
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd 14 64
TC0029 Milan Hruška, Tisová 14 64
TC0169 Žofie Voříšková, Bor 11 64
TC0144 Richard Všetička, Tachov 11 64
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 11 64
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov 5 64
TC0042 Jar. Švábek st., Dl. Újezd 16 63
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro 14 63
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 14 63
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 11 63
TC0373 Zdeněk Chval, Ch. Planá 14 62
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 17 61
TC0114 Lenka Koktová, Stráž 14 61
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov 14 61
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 14 61
TC0229 Petr Růt, Bor 14 61
TC0043 Monika Strapková, Dl. Újezd 14 61
TC0044 Jar. Švábek ml., Dl. Újezd 14 61
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 13 61
TC0074 Karel Mourek, Tachov 11 61
TC0027 Marie Součková st., Bor 11 61
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov 11 61
TC0244 Petr Štrunc, Milíře 11 61
TC0258 Josef Němec, Tachov 8 61
TC0357 Roman Kofl, Tachov 17 60
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov 17 60
TC0040 Pavel Lácha, Planá 16 60
TC0089 Jiří Horský, Tachov 14 60
TC0039 Václav Lácha, Planá 14 60
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec 14 60
TC0257 Hana Němcová, Tachov 13 60
TC0310 Aleš Kozelka, Záchlumí 10 60
TC0014 Roman Kříž, Bor 8 60
TC0161 Oldřich Zezula, Tachov 8 60
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov 13 59
TC0249 V. Struček, Studánka 13 59
TC0230 Václav Dedek, Stříbro 11 59
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 14 58
TC0068 Jana Duspivová, Studánka 14 58
TC0317 Pavel Kovář, Stříbro 14 58
TC0137 Josef Kubena, Tachov 14 58
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 14 58
TC0037 Božena Láchová, Planá 14 58
TC0010 Jan Matejčík, Bor 11 58
TC0019 Tereza Nožková, Tisová 11 58
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 11 58
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 11 58
TC0194 Marie Hlasová, Stráž 8 58
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová 19 57
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 14 57
TC0057 František Husák, Tachov 14 57
TC0085 Karel Maňur, Planá 14 57
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 14 57
TC0331 David Simeonov, Halže 14 57
TC0332 Dimiter Simeonov, Halže 14 57
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 14 57
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 14 57
TC0107 Petr Zoň, Tachov 14 57
TC0015 Jiří Bočan, Bor 13 57
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 13 57
TC0319 Jan Kertis, Slavice 11 57
TC0025 Jiří Komárek, Bor 11 57
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 11 57
TC0330 Alois Vávra, Milíře 11 57
TC0168 Václav Voříšek, Bor 11 57
TC0348 Tomáš Kopecký, Tachov 8 57
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 8 57
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 16 56
TC0375 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 14 56
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 17 55
TC0017 Karel Nožka, Tisová 17 55
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. 14 55
TC0127 St. Kos, Stříbro 14 55
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 14 55
TC0239 Marie Krivdová, Bor 14 55
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov 14 55
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 14 55
TC0041 Božena Švábková, Dl, Újezd 14 55
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov 14 55
TC0149 D. Zezulová, Tachov 14 55
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd 11 55
TC0116 František Hlas, Stráž 11 55
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov 11 55
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 11 55
TC0314 Luboš Vyčichlo, Stříbro 11 55
TC0201 Josef Zima, Tachov 11 55
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 5 55
TC0058 Karel Novotný, Tisová 20 54
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř 19 54
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 17 54

101. – 200. místo
TC0218 František Pinc, Ch. Planá 17 54
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka 16 54
TC0071 Lad. Kopáček nejml., Brod n. T. 16 54
TC0354 Alexander Hilák, Oldřichov 14 54
TC0374 Pavel Chval, Ch. Planá 14 54
TC0376 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 14 54
TC0091 Karel Švaner, Tachov 14 54
TC0018 Mariya Tkačuk, Tisová 14 54
TC0199 Petr Žalud, Tachov 14 54
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov 13 54
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá 13 54
TC0100 Ladislav Demjan, Stříbro 11 54
TC0124 Michal Honzík, Láz 11 54
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro 8 54
TC0155 Helena Krčmová, Cheb 8 54
TC0276 Petr Novák, Tachov 14 53
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 11 53
TC0366 Martina Radová, Bor 5 53
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 17 52
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. 17 52
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov 17 52
TC0369 Petr Houser, Bezdružice 16 52
TC0255 Miloš Červinka, Lesná 14 52
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 14 52
TC0162 Josef Grzib, Studánka 14 52
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 14 52
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov 13 52
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 11 52
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín 11 52
TC0265 Jan Jucha, Biletín 11 52
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka 11 52
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 11 52
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 11 52
TC0075 Vít Strapina, Tachov 8 52
TC0154 Ivan Šuhaj, Tachov 8 52
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov 7 52
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice 17 51
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 16 51
TC0036 Dana Váchová, Planá 16 51
TC0046 K. Zušťák, Tachov 16 51
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov 14 51
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 11 51
TC0352 Václav Opava, D. Jadruž 11 51
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov 11 51
TC0271 Martin Hilák, Tachov 10 51
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov 8 51
TC0363 Jiří Haník, Tachov 14 50
TC0028 Milan Souček, Bor 11 50
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 0 50
TC0207 Stanislav Koreš, Halže 0 50
TC0077 Lenka Šídová, Studánka 19 49
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice 17 49
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka 17 49
TC0049 Petra Krejčová, Tachov 14 49
TC0034 B. Vácha, Planá 14 49
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC 11 49
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 11 49
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 11 49
TC0284 Martin Horejš, Tachov 11 49
TC0187 Milan Marek, Černošín 11 49
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 11 49
TC0315 Jaroslav Šantora, Sytno 11 49
TC0142 Marie Vatterová, Tachov 11 49
TC0312 Fr. Worzfeld, Stříbro 11 49
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe 8 49
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov 16 48
TC0337 Jiří Chejnovský, Tachov 14 48
TC0368 Martin Kalista, Bezdružice 14 48
TC0342 Libuše Vaněčková, Planá 14 48
TC0232 František Urban, Ch. Planá 13 48
TC0087 Milan Haník, Tachov 11 48
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka 11 48
TC0026 Marie Součková ml., Bor 11 48
TC0344 Marcela Sýkorovská, Tachov 11 48
TC0059 Jana Šlezová, Tisová 11 48
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 11 48
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 11 48
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 10 48
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 10 48
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 8 48
TC0216 František Chval, Ch. Planá 16 47
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka 14 47
TC0343 Jaroslav Vaněček ml., Planá 14 47
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov 13 47
TC0309 Petr Loukota, Stříbro 11 47
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá 17 46
TC0021 Václav Toman, Mýto 17 46
TC0045 S. Zušťák, Tachov 17 46
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka 14 46
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro 14 46
TC0245 Jolana Petrášová, Hošťka 14 46
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 14 46
TC0051 Karel Štrupl, Tachov 14 46
TC0191 Karel Strapek, Hošťka 13 46
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 11 46
TC0117 Radek Černý, Studánka 11 46
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 11 46
TC0047 M. Kašpar, Tachov 11 46
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 11 46
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov 11 46

201. – 300. místo
TC0013 Zděnek Bohumil, Bor 8 46
TC0146 Miroslav Krejsa, Lom u TC 8 46
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov 8 46
TC0020 Anna Nožková, Tisová 8 46
TC0285 František Wurm, Tachov 8 46
TC0174 Josef Kadlec, Bor 5 46
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany 5 46
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 5 46
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž 17 45
TC0262 Josef Hruška, Tachov 13 45
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 13 45
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro 11 45
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 11 45
TC0076 Roman Fait, Tachov 10 45
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová 8 45
TC0098 Vladislav Hráský ml., Stříbro 8 45
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 8 45
TC0250 Dana Stručková, Studánka 8 45
TC0364 Vlasta Kohútová, Tachov 13 44
TC0311 M. Míčka, Stříbro 11 44
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř 10 44
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov 8 44
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka 17 43
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka 14 43
TC0270 Veronika Holá, Studánka 14 43
TC0121 Miloš Honzík, Láz 11 43
TC0323 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 11 43
TC0079 Květa Šídová, Studánka 11 43
TC0145 Š. Krejsová, Lom 8 43
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 8 43
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov 5 43
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka 19 42
TC0328 Zdeněk Hruška, Tachov 17 42
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov 16 42
TC0302 David Vaněček st., 16 42
TC0371 Jan Bastl, Bezdružice 14 42
TC0208 Josef Chum, Tachov 13 42
TC0138 Josef Kubena, Tachov 13 42
TC0227 František Machan, Tachov 13 42
TC0123 Josef Hromka, Cebiv 11 42
TC0195 František Roček, Oldřichov 10 42
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov 10 42
TC0367 Jana Buryanová, Bor 8 42
TC0322 Dalibor Kolesa, K. Lázně 8 42
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř 7 42
TC0370 Jiří Houser st., Bezdružice 16 41
TC0346 Lukáš Honzík, Studánka 14 41
TC0335 Edita Löblová, Sulislav 11 41
TC0135 Luboš Hruška, Tisová 17 40
TC0062 Jan Petruňo, Tisová 17 40
TC0097 Petr Demjan, Stříbro 14 40
TC0274 Josef Dopita, Tachov 14 40
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 14 40
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 11 40
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov 11 40
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 11 40
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř 11 40
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov 11 40
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby 11 40
TC0035 Veronika Váchová, Planá 11 40
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 11 40
TC0183 Martin Vrba, Stříbro 11 40
TC0308 Pavel Žalud ml., Tachov 11 40
TC0189 Eva Homolová, Černošín 8 40
TC0009 Milan Kunc, Bor 8 40
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 8 40
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv 8 40
TC0372 Josef Simonides, Planá 8 40
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd 8 40
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov 5 40
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 5 40
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov 14 39
TC0115 Roman Chod, Stráž 13 39
TC0134 Jana Petruňová, Tisová 13 39
TC0321 Jiří Hrdlička, Tachov 11 39
TC0340 Jaroslav Rut, Tachov 11 39
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov 10 39
TC0008 L. Aravík, Částkov 8 39
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá 8 39
TC0336 Jiří Koliha ml., Stříbro 5 39
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov 14 38
TC0080 Martin Langr, Studánka 14 38
TC0333 Vlastimil Hudák, Tachov 13 38
TC0339 Pavel Rut, Tachov 13 38
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 11 38
TC0159 Jakub Sládek, Tachov 11 38
TC0193 Jan Zušťák, Tachov 11 38
TC0378 Josef Voráček, Ch. Planá 7 38
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 14 37
TC0385 Zuzana Bulavčáková, St. Sedliště 11 37
TC0394 Ota Franc, Tachov 11 37
TC0316 Josef Kabeláč, Úterý 11 37
TC0081 Milan Maczko, Tachov 11 37
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 11 37
TC0033 Petr Michálek, Planá 11 37
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd 11 37
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 11 37
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 11 37
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 8 37
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov 8 37

301. – 400. místo
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov 5 37
TC0016 Míra Matejčík, Bor 2 37
TC0351 Josef Pikl, Planá 0 37
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová 13 36
TC0380 František Keck, Křimice 8 36
TC0338 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 8 36
TC0156 František Schánilec, Tachov 5 36
TC0064 K. Duda st., Tisová 2 36
TC0355 Jiří Goubej, Studánka 14 35
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka 14 35
TC0325 Ivan Horna, Ctiboř 13 35
TC0326 Jan Marek, Ošelín 11 35
TC0379 Martin Voráček, Ch. Planá 11 35
TC0280 Marina Králíčková, Tachov 14 34
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 14 34
TC0231 Martin Antoš, Tachov 13 34
TC0358 Mojmír Rožánek, Studánka 10 34
TC0377 Radek Spěváček, Ch. Planá 10 34
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 8 34
TC0347 Pavel Kopecký, Tachov 11 33
TC0327 Martin Němeček, M. Lázně 11 33
TC0324 Jan Noha, Bor 11 33
TC0349 Jaroslav Uhlíř, Tachov 8 33
TC0391 Karel Rožánek, Studánka 14 32
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. 13 32
TC0365 Jaroslava Dědová, Tisová 11 32
TC0281 V. Křemen, Tachov 8 32
TC0345 Roman Vaňous, Bor 0 32
TC0350 František Vavřínek, Halže 13 31
TC0111 Dušan Petržík, Tachov 8 31
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov 8 31
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov 5 31
TC0148 Jan Terela, Milíře 0 31
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka 13 30
TC0320 Zuzana Haníková, Tachov 13 30
TC0390 J. Kulíř, Částkov 13 30
TC0171 František Krivda, Vysočany 5 30
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro 5 30
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice 0 30
TC0133 Václav Filípek, Tisová 11 29
TC0313 Petra Míčková, Stříbro 11 29
TC0353 Božena Opavová, D. Jadruž 5 29
TC0246 Petr Tribula, Tachov 0 29
TC0061 Lukáš Husák, Tisová 14 28
TC0381 Zdeněk Lacina, Lestkov 11 28
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 8 28
TC0215 Věra Trávníčková, Halže 5 28
TC0167 Miloš Hataj, Tachov 11 27
TC0252 R. Struček, Studánka 11 27
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová 7 27
TC0253 Václav Červinka, Lesná 0 27
TC0386 Pavlína Piklová, Planá 0 27
TC0233 Josef Jiravský, Slavice 14 26
TC0402 Josef Malý, Tachov 13 26
TC0389 Karel Bartoníček, Pernolec 8 26
TC0147 Vladimír Špot, Milíře 0 26
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov 11 25
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová 8 25
TC0399 P. Vavřička, V. Rapotín 8 24
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov 11 23
TC0247 Jana Tribulová, Tachov 0 23
TC0166 Josef Hataj, Tachov 5 22
TC0030 Libuše Novotná, Tisová 13 21
TC0341 Veronika Vrkočová, Tachov 2 21
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 21
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 0 21
TC0318 Milan Sládek, Bezdružice 0 20
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov 0 20
TC0392 Petr Grunert, Tachov 8 19
TC0400 M. Hrůša, Tachov 8 19
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd 2 19
TC0334 Václav Zahradník, Halže 0 18
TC0393 Václav Křemen ml., Tachov 8 17
TC0401 V. Němeček, Pernolec 7 17
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 0 17
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá 0 17
TC0186 Josef Pacola, Černošín 11 16
TC0398 Milan Veselý, Úšava 0 16
TC0395 Petr Flašár, Olbramov 10 15
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 0 15
TC0329 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 15
TC0405 Miroslav Kaše, Studánka 14 14
TC0356 Gabriela Goubejová, Studánka 11 14
TC0387 Jaromír Matoušek ml., Tachov 11 13
TC0383 Petr Smetana, Tachov 0 13
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka 8 12
TC0234 Miloslav Končel, Slavice 5 12
TC0406 Zdeněk Svěrák, Lom u Tachov 11 11
TC0266 Josef Vojáček, Tisová 5 11
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá 0 11
TC0359 Ludmila Šenčáková, Tisová 0 11
TC0362 David Zelený, Tisová 0 11
TC0384 Tomáš Draský, Dl. Újezd 0 9
TC0397 Milan Dulovec, St. Sedliště 0 8
TC0403 Jiří Roubal, Tachov 0 8
TC0388 Tomáš Turek, Tachov 0 8
TC0360 Dominik Zelený, Tisová 0 8
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov 0 6
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice 0 6
TC0404 Jan Chomout, Tachov 5 5

401. – 406. místo
TC0361 Milan Zelený, Tisová 0 5
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 0 4
TC0150 Jan Mička, Sulislav 0 2
TC0396 Mojmír Dolinský, Stod 0 1
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 0 1
TC0382 Jaromír Foltas, Tisová 0 -1

Kolektivy
1. místo

C.A.P. Dl. Újezd 58 240
2. – 10. místo
Sparta Planá 58 236
Formy opravna Tachov 56 228
Agroservis Kladruby 53 227
SLZA Ch. Planá 56 226
Tučňáci Tachov 56 225
Sportklub Bor 56 219
Soko Bor 44 216
Béčka Tachov 40 216
TAZ Tisová 50 213
11. – 20. místo
Koloniál Tisová 56 211
Klokánek Bor 35 204
Rybáři Studánka 64 204
P.M. Sytno 67 203
Bača Team Záchlumí 38 202
Hotel U Nádraží Stráž 46 200
Žabky Bor 31 200
Sonin Stříbro 47 199
Tuneláři Tachov 41 197
Cargo Tachov 59 196
21. – 30. místo
Baliči Kermi Stříbro 44 194
Rošťáci Tachov 51 194
Hasiči Tachov 56 194
Hotel Club Tachov 42 193
3+1 Tachov 46 193
Kopečkovic Brod n. T. 60 193
JLDJ Planá 57 191
SPP Obušek Tachov 52 191
Zkušenej tým Studánka 44 189
FK Nynkov Tachov 57 188
31– 40. místo
Fotbalistky Trstenice 56 188
Hrde Stříbro 47 185
Šenk U Petra Bezdružice 60 183
Děravý ruk. Stříbro 43 182
Pila Tisová 51 178
Potraviny Vácha Planá 52 177
Hostinec u Kulaté Báby Studánka 55 171
Viktoria Tachov 44 168
Invaze Tisová 60 165
Dudáci Studánka 58 165
41. – 45. místo
Agročas Částkov 41 159
ČD Tachov 32 157
Masáže Jadlovský Tachov 49 151
RHS Tisová 44 142
KUPLE Planá 46 136

14.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.

Síla přírody: ohořelé větve rozkvetly

Tachovsko - Slunečné počasí minulého týdne dalo přírodě možnost, aby ukázala svoji sílu.

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.

Asistenční pes s vámi nesmí, slyšela vozíčkářka v obchodu

Plzeň - Personál prodejny a ostraha zákaz vstupu popřely.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení