Fotbalisté T. Přimda skončili v uplynulém ročníku krajské soutěže 1. B třídy na pátém místě a přes některé problémy hlavně s kádrem mohou být v Přimdě se sezonou spokojeni. Tým vedený bývalým ligovým hráčem Sparty a Jablonce Janem Sopkem je složen z otřelých matadorů a právě zásluhou zkušenosti svých hráčů se pohyboval tým v horních patrech tabulky. Tatran se také postaral o největší překvapení, když „dokázal" papírově slabším celkům odevzdat body, ale na druhé straně nešetřil největší favority na postup. A jak viděl sezonu asistent trenéra T. Přimda Josef Brouzda?
Jaké byly plány před sezonou a čekal jste, že budete takto vysoko a bojovat o nejvyšší mety?
Chtěli jsme hrát v klidném středu a pokud to půjde tak co nejvýše. S pátým místem jsme spokojeni.
Jak byste hodnotil úroveň soutěže, kde hrálo pět týmů z Tachovska?
Nedokážu posoudit úroveň jiných skupin. V té naší byly mužstva kvalitnější a méně kvalitní. Podle toho také vypadaly jednotlivé zápasy.
Můžete připomenout zápas, který se Tatranu opravdu nepovedl?
Největší propadák jsme zaznamenali v Heřmanově Huti, kde jsme ve druhém poločasu „zkolabovali a po stavu 1:1 prohráli 1:7.
Naopak, které utkání sehrál Tatran kvalitně?
Tak kvalitně odehraných zápasů bylo více, ale na hřišti vedoucího Postřekova jsme předvedli velmi dobrý taktický výkon a vyhráli tam. Tento zápas považuji na jaře za nejpovedenější.

Celý rozhovor najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.