Důležitý zápas se sousedem v tabulce Fincentrum krajského přeboru si připsali fotbalisté B. Stříbro. Na domácím trávníku porazili SSC Bolevec 4:1. K vyztužení obranných řad byl do sestavy povolán Kertis, zraněného Horáčka nahradil v útoku Šaman a na hřišti to bylo znát.

Domácí začali pěkně zostra. Hned v páté minutě po zaváhání gólmana Bolevce musel na brankové čáře zaskakovat po střele Floruse obránce hostů. Minutu na to se obranou Bolevce prokličkoval Jareš, jeho tvrdou střelu Klečka pouze vyrazil před Dyka, který míč pohotově uklidil do sítě – 1:0. Hosté zahrozili v 10. minutě, přetažený míč Pelnáře našel Thomayera, který však nemířil přesně. Třináctá minuta přinesla pohlednou akci po ose Šaman, Dyk, Jareš, ale Klečka byl pozorný. V 17. minutě podržel Klečka svůj tým znovu, když Jarešův pokus vytěsnil na roh. Totéž předvedl o minutu později, kdy nadvakrát likvidoval zakončení Floruse. Pojistku a uklidnění do domácích řad přinesla 19. minuta. Dyk zatáhl míč po lajně, nacentroval před branku, kde přidržován obráncem ještě dokázal Demjan přesně zakončit – 2:0. Další gól padl ve 23. minutě. Thomayer fauloval v pokutovém území Dyka a nařízenou penaltu proměnil Šaman – 3:0. Za tohoto stavu začali hrát hosté. Nejprve ve 28. minutě dobře rozehráli přímý kop, Pelnář však v zakončení selhal. Ve 32. minutě Hřebík fauloval Černého a Pelnář pokutový kop proměnil – 3:1. Domácím zatrnulo i ve 38. minutě. Pelnář se prodíral mezi Ichnatolyou a Demjanem, který mu míč na poslední chvíli ukopl. Vysoký balón však skončil na břevně stříbrské branky! Ještě před odchodem do kabin mohli Baníkovci udeřit počtvrté, Florus, ale místo střely hledal ještě Jareše a tím umožnil obraně hostů odkopnout.

Po změně stran se stříbrským hráčům naskytla přesilová hra, když byl v 51. minutě po druhé žluté kartě vyloučen Soukup. Místo klidné hry a navýšení skóre Baníku však hrozili hosté. V 52. minutě utekl obraně Baníku Pelnář, ale slibnou šanci zazdil. V 57. minutě po spolupráci Černého a Bublíka zakončoval Pelnář. Benda byl však pozorný a vyrazil střelu alespoň na roh. Na druhé straně se ke slovu dostal dvakrát Jareš, jenže vstřelit branku mu nebylo přáno. Klečka jeho dvě tutovky zlikvidoval. V 65. minutě si nerozuměli Klečka s jedním z obránců a Dyk jejich zaváhání využil – 4:1. Ze strany Baníku to bylo už vše. Naopak hosté měli ještě několik možností korekce skóre. Nejprve Šnajdra vychytal Benda, poé Bublík z malého vápna přestřelil odkrytou branku! Akci střídajícího Klečky a Bublíka v posledních minutách zápasu, kdy postupovali sami na Bendu, zastavili na poslední chvíli Demjan s Petraškou. V 90. minutě ještě neudržel nervy bolevecký Šnajdr a červenou kartou udělal tečku za zápasem.

B. Stříbro – SSC Bolevec 4:1 Poločas: 3:1. Branky: 6. a 66. Dyk, 19. Demjan, 23. Šaman (PK) – 32. Pelnář (PK). Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 4:3. ČK: 0:2 (63. Soukup, 90. Šnaider). Diváci: 100.

Stříbro: Benda – Ichnatolya, Zaoral, Hřebík, Demjan, Jareš (89. Vraštil), Šuranský, Šaman, Florus (62. Petraška), Dyk, Kertys (73. Bubrle).