Těsně před vyhlášeným zákazem shromažďování veřejnosti a zavřením sportovišť kvůli koronaviru se totiž ještě stihlo nejen volné bruslení, ale hlavně dopolední přátelská utkání nejmenších hokejových Buldoků s plzeňskými ´Indiány´ HC Škoda a odpolední až podvečerní vyvrcholení amatérské hokejové Stříbrské NHL.

Nejprve se od půl páté utkaly o třetí místo týmy Ufounů a Úlic. Ve vyrovnaném duelu musely po remíze 2:2 rozhodnout o držitelích bronzu až úspěšnější samostatné nájezdy pro ´mimozemské´ bruslaře s hokejkami.

V následném finále už nebylo skóre tak vyrovnané a po vítězství s čistým kontem 3:0 nad Vikingy se z celkového prvenství radovalo béčko stříbrského klubu HC Buldoci.

„Počasí bylo v pohodě, stejně tak ledová plocha, sportovci i diváci. Děkuji za uplynulou sezonu všem návštěvníkům zimního stadionu a doufám, že si bruslení a hokeje na stříbrském zimáku pořádně užili. Díky patří také Městskému úřadu Stříbro a Správě majetku města Stříbra za podporu a provozování ledové plochy. Sportu zdar a bruslení zvlášť!“ rozloučil se s účastníky posledního ´ledového´ dne správce zimního stadiónu a sám také aktivní hokejista Jan Šůcha.