Dalším, už devatenáctým kolem pokračoval v Plzni Sdružený přebor Plzeňska a domácí hokejisté Jiskry Bezdružice v něm přivítali celek Handballu Plzeň, který v prvním kole jasně porazili. Vítězství si Bezdružičtí zopakovali i tentokrát , i když o něj museli bojovat až do poslední minuty. V úvodní třetině byli domácí aktivnější a ujali se po zásluze vedení, které ještě v závěru třetiny zvýšili na 2:0. Ve druhé třetině se domácí prosadili ještě jednou a vedli 3:0. Kdo čekal, že si domácí otevřou před brankou Hand〜balu střelnici, byl zklamán. Přestalo se jim dařit, hosté vycítili šanci a v přesilovce pět na tři se vrátili do zápasu – 3:1. V poslední části hry dokonce několikrát zahrozili, ale skóre se neměnilo. V úplném závěru měla Jiskra výhodu přesilovky, obránci zbytečně chybovali a plzeňský útočník sám před Kviatkovským nezaváhal – 3:2. Posledním pokusem Plzeňských o změnu skóre bylo odvolání brankáře, ale Bötcher vystihl přihrávku a do prázdné branky pečetil výhru Jiskry. “První třetina byla z naší strany dobrá, navázali jsme na výkony z předchozích vítězných zápasů. Od stavu 3:0 místo toho, abychom si pěkně zahráli a vylepšili skóre, jsme naší lehkovážností pustili soupeře zpět do utkání a v závěru se tak ještě strachovali o výsledek,“ viděl utkání trenér bezdružické Jiskry Karel Seknička.

J. Bezdružice – Handball Plzeň 4:2. Třetiny: 2:0, 1:1, 1:1. Branky Jiskry: Bötcher, Janota, Seknička ml., Kokoška.

JISKRA: Kviatkovskij – Jan Velich, Petřina, Seknička st., Seknička ml., Bötcher, Mojžíšek, Horna, Zahrádka, Kokoška, Řezníček, Janota, Daliman, Marek Kalista.