Hokejisté Jiskry Bezdružice pokračovali v novém roce dalšími zápasy ve své třídě C Plzeňské ligy. Na ledě Kooperativa areny v Plzni se po třech výhrách posunuli v tabulce na sedmé místo.

HC Město Touškov – J. Bezdružice 2:9 (1:4, 0:3, 1:2; branky Böttcher 6, Seknička sen, Seknička jun., Kašpar). Už v první třetině začal své střelecké gala představení Petr Böttcher, který hattrickem načal svou šestikolovou parádu. Další gól přidal nestárnoucí Seknička. Ani ve druhé třetině se kanonýr Bötcher nezastavil. „Hrál výborně a hosté si s ním nevěděli rady. Často jej zastavili jen za cenu nedovolených zákroků,“ chválil hráče trenér Bezdružic Petr Kalista. V poslední části uzavřel Böttcher svůj střelecký účet na šesti brankách.

J. Bezdružice - HC Kamenice 13:5 (2:0, 4:2, 7:3; Böttcher 4, M. Velich 3, Seknička sen. 2, Zahrádka, Řezníček, Mojžíšek, Janota. S posledním mužstvem tabulky to neměli Kohouti v první třetině jednoduché. Bötcher sice otevřel skóre hned v úvodu, ale přes převahu přišla další branka až v závěru třetiny. Prostřední část hry už se hrála zcela pod taktovkou Jiskry, která přidala čtyři branky. „V závěru kluci pod dojmem náskoku polevili, přišla ztráta koncentrace a soupeř během třiceti vteřin snížil na 6:2,“ komentoval průběh utkání trenér. Přestřelka v poslední třetině už jen potvrdila, že bránění se mužstva téměř nevěnovala a branky padaly na obou stranách. „Střelecky se tradičně dařilo Böttcherovi, ale i Martinu Velichovi, který se vrátil na led po dlouhodobém zranění,“ byl spokojený kouč Jiskry.

Panasonic Plzeň – J. Bezdružice 5:10 (1:2, 1:5, 3:3; Böttcher 2, Boček 2, Řezníček, M. Velich, Kašpar, Seknička sen., Seknička jun., Janota. Když nová posila z Omegy Plzeň Boček zvyšoval po vedoucí brance Řezníčka na 2:0 pro Jiskru, zdálo se, že půjde vše hladce, ale houževnatí Plzeňané se nevzdávali. Před brankou Kocourka bylo často rušno a před přestávkou se také podařilo domácím snížit na 1:2. Klíčová pro celé utkání byla druhá třetina, kdy se Bezdružicím podařilo domácí přestřílet. „Kluci hráli velmi dobře a soupeři gólově odskočili na rozdíl pěti branek. V dobrém výkonu pokračovali i v poslední části hry, ale opět jsme se nevyvarovali polevení a domácí zkorigovali výsledek na rozdíl pěti branek,“ hodnotil utkání Kalista.