Druhým zástupcem v krajské soutěži skupiny B v ledním hokeji je Jiskra Bezdružice. Po stříbrské „Nulašestce", která má už za sebou tři kola, vstoupila do soutěž druhý kolem, proto že první měla odložené. Jiskra vstoupila do soutěže výhrou.

Soutěž zahájili Bezdružičtí proti velmi nepříjemným Příkosicím proti kterým se jim v minulosti nedařilo. Tentokrát se jim ale konečně podařilo soupeře porazit.

Začátek ale nenaznačoval, že by mohla Jiskra slavit. „Kluci snad byli ještě duchem ještě v kabinách, když jim hbitý Balej ujel a úspěšně zakončil. První pětiminutovku zakončil gólovou střelou hostující Jiřík,"popsal nepovedený začátek vedoucí Bezdružice Petr Kalista.
Domácí pak přidali a zvláště první pětka začala úřadovat. Janota snižoval 1:2 a Daliman vyrovnal na 2:2.

Druhou třetinu už domácí začali lépe a kanonýr Bötcher otočil skóre na 3:2 a nápor domácích pokračoval. Šance nevyužil Daliman ani Janota a tak přišel trest . Vyrovnání na 3:3 zařídil Suchý. Naštěstí se vzápětí ve skrumáži před brankou nejlépe orientoval kapitán Seknička a strhl vedení opět na stranu domácích – 4:3.

Poslední dějství začalo úspěšným únikem příkoseckého Baleje, který se nemýlil – 4:4. „První pětka pak na sebe vzala zodpovědnost a Bötcher dvěma rychlými góly po pěkných kombinačních akcích nás poslal domácí už do dvoubrankového vedení," viděl klíčové okamžiky vedoucí.
Po chybě obrany dokázal Chlad ještě snížit na 6:5 ale Daliman v závěru upravil skóre opět na konečných 7:5.

„Kluky musím pochválit. I když jim začátek ujel. Nevzdali to, dokázali proti nepříjemnému soupeři zápas otočit a vydrželi až do finiše. Střelecky se dařilo Bötcherovi a celému prvnímu útoku," měl viditelně radost Kalista.

J. Bezdružice–HC Příkosice 7:5
Třetiny: 2:2, 2:1, 3:2. Branky Jiskry: Bötcher 3, Daliman 2, Janota, Seknička. Diváci: 12.

Jiskra: Kocourek – Šmat, Hlaváč, Vacata, Semerád - Janota, Böttcher, Daliman - Petřina, K. Seknička, Marek Kalista.