Krajská soutěž elitní skupiny v ledním hokeji pokračovala dalším kolem a stříbrští Buldoci v něm hostili Malou Vísku. Domácí borci se na nevyzpytatelného soupeře dobře „vyspali" a deklasovali ho v poměru 8:2.

První desetiminutovka byla vyrovnaná a hosté hodně zlobili. Postupem času se Buldoci začali stále více prosazovat a výsledkem byla jednoznačná výhra.

„Tentokrát jsme hostili klatovské „řízky" z Malé Vísky. Bylo dobré, že jsme dvěma brankami strhli vedení na svou stranu a dokázali držet dvoubrankový náskok až do konce první části hry. Tento rozdíl se ukázal jako rozhodující," viděl povedený vstup do utkání trenér Buldoků Pavel Bobr, jenž připomněl, že utkání bylo pro jeho tým náročné až do konce. „Vyostřené utkání. Hosté neustále pokoušeli rozhodcovskou benevolenci k vylučování. Nám se nevyplatilo oplácení při ataku soupeře, který se snižoval k nevybíravým zákrokům. Jsem rád, že jsme nakonec tvrdý zápas s přehledem dovedli do vítězného konce."

HC Buldoci Stříbro – TJ Malá Víska 8:2
Třetiny: 4:2, 2:0, 2:0. Branky: Staněk 2+1, Jonák 2+1, Černoch 1+1, Sládek 2+0, Dráždil 0+2, Mašek 0+1, Houdek 0+1 – Papoušek Jar. 1+0, Zýka 1+0, Kotěšovec 0+1, Nauš 0+1. Vyloučení: 8:6. Diváci: 105.

Buldoci: Kořínek – Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Mašek, Dráždil, Bobr, Sládek, Jonák, Černoch, Polívka.