Série domácích a vítězných zápasů stříbrských Buldoků pokračovala sobotním zápasem s plzeňským týmem HC Omega Trans. Hosté si nepřivezli nejlepší formu a Buldoci jim k radosti domácích příznivců deklasovali 11:4.

Domácí borci šli sice už ve třetí minutě do vedení zásluhou Polívky do vedení, ale na další branku si museli diváci počkat do 13. minuty. Do té doby se hrál hokej, ve kterém měli navrch domácí, ale největší překážkou pro útočníky obou týmů byli gólmani. Na straně Stříbra Packan a u soupeře Klas. Ten však v závěru třetiny musel spolknout hořkou pilulku, když inkasoval během tři minut tři slepené branky – 4:0. Za Buldoky se postupně trefili Bárta, Körtvely a Černoch. Obavy ze soupeře, který v předchozím ročníku byl vynikající, se tentokráte nenaplnily. Od prvních minut jsme sevřeli hosty a mocně kousali. Soupeře jsme doslova rozebrali do šroubku a brankostroj se zastavil na číslovce šest," komentoval první třetinu a předběhl sled událostí trenér Buldoků Pavel Bobr.

Jak totiž Buldoci třetinu zakončili, tak druhou začali. V 18. minutě dával na 5:0 Staněk a dvě minuty na to zvýšil Houdek už na 6:0. Až za tohoto stavu se hosté radovali s úspěchu, kdy snížil Hodaň. Vzápětí na 6:2 upravil Špeta. Pak se obě mužstva postarali o zajímavý konec prostřední části. Domácí kontrovali gólem Seknička, ale v poslední minutě padly ještě tři góly. „Bláznivou" 30. minutu otevřel gólově Karpíšek, po něm Špeta, ale poslední slovo měl stříbrský Tichonov – 8:4. „Tempo hry v této části opadlo a my začali hrát za stavu 6:0 profesorský hokej. Packanovi v brance byla pořádná zima a to se projevilo tím, že hosté zatížili konto Buldoků čtyřmi góly. Kluci hráli až moc v pohodě, ale na branky soupeře dokázali odpovědět," viděl druhou třetinu trenér Buldoků. .
Poslední třetina už gólově i herně patřila domácím, kteří dokázali přidat ještě tři branky a připravili hostům pořádný výprask.

„Obavy ze soupeře byly jak se ukázalo plané. My hráli zpočátku velmi dobře, opět jsme ale nevydrželi v tempu druhou třetinu. Závěr byl ovšem bez komplikací, neboť síly chyběly i soupeři. Utkání, kde padne hodně branek je divácky atraktivní, ovšem někoho decimuje." dodal k utkání Bobr.

HC Buldoci Stříbro – HC Omega Trans 11:4
Třetiny: 4:0, 4:4, 3:0. Branky: 3. Polívka (Bobr), 13. Bárta (Šůcha), 14. Körtvely (Šůcha), 15. Černoch, 19. Staněk, 21. Houdek (Tichonov), 27. Seknička, 30. Tichonov (Černoch), 37. Seknička (Šůcha), 38. Šůcha, 42. Körtvely (Houdek) – 23. Hodań, 26. Špeta, 30. Karpíšek (Boček), 30. Špeta (Hodaň). Vyloučení: 1:10. Využití: 2:0. Diváci: 75.

Buldoci: Packan – Houdek, Holák, Körtvely, Šůcha, Staněk, Bárta, Velich, Bobr, Černoch, Seknička, Polívka, Tichonov, Červenka.