Doma, pod otevřeným nebem se hokejistům HC Buldoci Stříbro daří. Na tamním ledě si „vylámal" zuby nejeden favorit, výjimkou nebyl ani tým DTJ Klabava. Za ne zrovna hokejového počasí byli domácí po vyrovnaném průběhu v poslední třetině produktivnější a zvítězili 4:2.
Vstup do utkání měli Buldoci famózní. Běžela 21. vteřina utkání a „hokejová dvojčata" Šůcha jako nahrávající a Staněk jako kanonýr poprvé rozjásali příznivce domácích. Zaskočený favorit nedokázal hned odpovědět a s přibývajícími minutami byli jedničkami na ledě oba gólmani. Hostující Koyš a stříbrský Packan za svá záda nic nepustili.

Domácí gólman držel čisté konto ještě deset minut v druhé třetině, ale pak jej překonal Arnet – 1:1. Před oběma brankami bylo sice stále rušno, ale gólmani měli stále navrch.

Po třech minutách poslední třetiny šli Buldoci opět do vedení, gólmana hostů překonal Polívka. Klabava byla velkým favoritem a průběžným stavem byla zaskočena. Snaha o vyrovnání byla zúročena v 36. minutě, kdy se trefil Aubrecht – 2:2. Za necelé dvě minuty Buldoci kontrovali Jonákem a od překvapivé výhry je dělilo osm dlouhých minut. Obrana domácích v čele s Packanem odolávala tlaku soupeře. Definitivní rozhodnutí přišlo ve 44. minutě, kdy se o „pojišťovací" branku postarala zkušená dvojice Šůcha, Staněk. Buldoci tak vybojovali výhru, kterou čekal málokdo.

„Hostující Klabava si přijela pro body, které jí protekly mezi prsty. Utkání ovlivnila nepřízeň počasí, ovšem pro oba soupeře stejnou měrou. Koncovka střetnutí nám vyšla dokonale. Po krásných pasech Šůchy skórovali Jonák a Staněk. Kluci bojovali a proto je naše výhra zasloužená," neskrýval spokojenost trenér Buldoků Pavel Bobr.

HC Buldoci – DTJ Klabava 4:2
Třetiny: 1:0, 0:1, 3:1. Branky a asistence: 1. Staněk (Šůcha), 33. Polívka (Seknička, Dráždil), 37. Jonák (Šůcha), 44. Staněk (Šůcha) – 26. Arnet, 32. Au- brecht. Vyloučení: 5:7.  Bez využití. Diváci: 75.

Buldoci: Packan – Houdek, Holák, Staněk, Dráždil, Šůcha, Körtvely, Bobr, Jonák, Sládek, Červenka, Seknička, Polívka.