Elitní skupina Krajské soutěže Plzeňského kraje v ledním hokeji měla na programu atraktivní utkání. Na otevřeném stadionu ve Stříbře hostili místní Buldoci zkušený tým SK z Bor, v jehož kádru je několik bývalých extraligových hokejistů. Stovka příznivců hokeje viděla dramatické utkání, ve kterém ale Buldoci nezvládli poslední třetinu a nakonec prohráli 3:7.

Hosté vstoupili do zápasu lépe a ujali se také vedení 0:2. Buldoci dokázali zásluhou Houdka a Bárty srovnat na 2:2.
V prostřední třetině měli gólově opět navrch hosté, kteří Buldoky školili v produktivitě. Mužstvo SK z Bor šlo opět do dvoubrankového vedení a domácím se podařilo jen snížit na 3:4.

V poslední třetině se situace z předchozích opakovala. V dramatickém průběhu, kdy byli Buldoci soupeři více než vyrovnaným soupeřem, se ale projevila větší zkušenost hostů. Využili okének domácích borců v obranné činnosti a chyby nekompromisně potrestali. Svému soupeři utekli na 3:6 a tento nepříznivý stav se proti tak zkušeným hráčům Buldokům nepodařilo smazat.

„Nutno podotknout, že utkání bylo hráno v dobrém tempu a na obou stranách nebyla nouze o pěkné hokejové momenty. bylo to utkání, které muselo uspokojit přísné oko hokejového fanouška. Bohužel, v tomto střetnutí byli na konci zápasu šťastnější hosté, kteří nám dokázali v závěrečném dějství udělit lekci z efektivity a vstřelit tři góly z brejkových situací, na které už jsme nedokázali odpovědět," zhodnotil zápas trenér Buldoků Pavel Bobr.

Buldoci Stříbro – SK z Bor 3:7
Třetiny: 2:2, 1:2, 0:3. Branky: Houdek 1+0, Bárta 1+0, Sládek 1+0, Bobr 0+1 – Kořínek 1+2, Míča 2+0, Hodinář 2+0, Bednář 1+1, Brejcha 1+0, Špindler 1+0, Koubík 0+2, Krupička 0+1. Vyloučení: 1:7. Diváci: 100.
Buldoci: Packan – Houdek, Holák, Červenka, Staněk, Šůcha, Körtvely, Bobr, Seknička, Sládek, Černoch, Bárta, Polívka.