Bude to opět domácí zápas, HC Tachov bude s Rokycany hrát v sobotu 27. ledna od 18.45 hodin na zimním stadionu v Tachově.

O tomto víkendu se ale utkají mužstva, která hrají krajskou soutěž v ledním hokeji. Ve skupině A nastoupí v sobotu 20. ledna Buldoci Stříbro doma proti HC Holýšov. Zápas začíná v 17:30 hodin. V dalším kole, 27. ledna, budou hrát opět doma, tentokrát proti Sokolu Malá Víska.

Další dva zástupce má tachovský okres ve skupině B krajské hokejové soutěže. V sobotu 20. ledna od 20 hodin nastoupí HC Stříbro 06 proti Sokolu Díly. Jiskra Bezdružice hraje ve stejný den už dopoledne od 10.45 hodin s Městem Touškov.
Tým HC Tachov je v tabulce krajské hokejové ligy mužů v současné době na osmém místě, má 13 bodů, stejně jako sedmá Třemošná a o bod méně než šestý Chotíkov.

Buldoci Stříbro jsou ve skupině A krajské soutěže na třetím místě, když ztrácejí tři body na druhou Horní Lukavici.
V horní polovině tabulky se pohybuje druhý stříbrský tým ve skupině C krajské hokejové soutěže. HC Stříbro 06 je momentálně čtvrtý se ztrátou čtyř bodů na třetí Klaustimber a druhé Vejprnice. Jiskra Bezdružice je se šesti body z třinácti utkání zatím na poslední příčce.