V odloženém utkání Krajské soutěže skupiny A v ledním hokeji se stříbrští Buldoci „vyspali" na Radobyčice a „načepovali" mu nepopulární desítku. O výsledek 10:4 se výrazně zasloužil kanonýr Staněk, který si na své konto napsal šest bodů za tři branky a tři asistence.

Na zimním stadionu ve Stříbře pod širým nebem na sebe narazila mužstva, která se dosud neznala. Neuběhly ani tři minuty a Buldoci zásluhou Černocha a Staňka vedli 2:0. Další dva slepené góly inkasovali zdecimovaní hosté během sedmadvaceti vteřin. Zkázu z pohledu hostů dokonal Staněk a Černoch v závěru třetiny.
V dalším průběhu utkání už příznivci se jen přáli desítku v síti Radobyčic a to jim Buldoci splnili.

„Kluci začali pěkně od podlahy a rozhodli zápas hned v úvodní třetině. Nasázeli překvapeným hostům šest branek a kontrolovali hru," popsal stručně rozhodující okamžiky dohrávky trenér Buldoků Pavel Bobr. V závěrečné třetině ještě hosté vystrčili drápky a zatížili konto domácích třemi brankami, ale Buldoci svoje vysoké vedení a zápas dovedli do vítězného konce.

HC Buldoci – HC Radobyčice 10:4
Třetiny: 6:0, 3:1, 1:3. Branky a asistence: Staněk 3+3, Sládek 1+0, Šůcha 1+2, Černoch 2+0, Dráždil 2+0, Polívka 1+0, Seknička 0+1, Bárta 0+1, Houdek 0+1 – Hájek 1+1, Pánik 1+0, Kubica 1+0, Fryš 1+0, Kopřiva 0+1, Sobota 0+1, Naar 0+1. Vyloučení: 5:6. Diváci: 85.

Buldoci: Packan – Dráždil, Šůcha, Černoch, Sládek, Červenka, Bárta, Seknička, Staněk, Houdek, Polívka.