Hokejbalový potěr Buldoků Stříbro se představil na domácí ploše. Příprava na mistrovské boje splnila svůj účel. V pátém turnaji přípravek prohráli smolně jen s velkým favoritem soutěže týmem HBC Plzeň.

Ještě před třemi týdny se na zimním stadionu proháněli ve finálovém zápase hokejisté. Během velmi krátké chvíle se rozpustil led a položila plocha. O tomto víkendu se už představili svým rodičům a příznivcům mladí hokejbalisté.

V sobotu starší žáci přivítali lídra soutěže HBC Plzeň a v přátelském utkání mu podlehli vysoko 3:10 (0:4, 2:1, 0:5).
V neděli zavítal do Stříbra hokejbalový potěr, aby se utkali v pátém turnaji. „Počasí malý hráčům moc nepřálo, ale nezabránilo jim velkému nasazení a chuti do hry.

Domácí tým se radoval z vítězství ve dvou zápasech, pouze v prvním utkání podlehl plzeňskému „A", když v poslední minutě inkasoval smolnou branku," řekl o výkonech Buldoků vedoucí mládeže Václav Šůcha. „Při této příležitosti bych chtěl poděkovat zaměstnancům Lesů města Stříbra s.r.o., rodičům hráčů přípravky a starším žákům za ochotu při předělávání hrací plochy, která proběhla v rekordním čase," dodal Šůcha.

Výsledky turnaje: HC Buldoci Stříbro – HBC Plzeň A 3:4, HBC Plzeň B – Snack Dobřany 1:5, HBC Plzeň – HBC Plzeň B 8:6, Snack Dobřany – HC Buldoci Stříbro 2:6, HBC Plzeň A – Snack Dobřany 4:6, HC Buldoci Stříbro – HBC Plzeň B 5:1.