Buldoci vyhráli základní část

Lední hokej: Stříbrští hokejisté jdou do play off skupiny B z prvního místa.

5.3.2013

Ilustrační obrázekFoto: Václav Šůcha

Dvěma zápasy o tomto víkendu ukončili stříbrští Buldoci základní část Krajské soutěže skupiny B v ledním hokeji. Mužstva SKP Rapid Plzeň a S. Vejprnice na vedoucí tým nestačila a Buldoci si s chutí zastříleli, když zvítězili 8:2 respektive 10:2.

V prvním zápase Buldoci porazili domácí SKP Rapid Plzeň, když po vydařeném začátku pokračovali v nasazeném tempu. Domácí Buldokům nestačili a odnesli si porážku 8:2. „Od úvodních minut jsme měli navrch a jen potvrdili předzápasové předpovědi," byl spokojený s výslekem i výkonem trenér Buldoků Pavel Bobr.

SKP Rapid Plzeň – HC Buldoci  2:8  (1:3, 1:3, 0:2).
Branky a asistence: Seknička 0+2, Staněk 2+1, Šůcha 1+2, Černoch 1+0, Bobr 1+0,              Červenka 1+0, Dráždil 2+0 – Herek, Polanka.
V druhém zápase se Buldoci představili na domácím ledě haly Kooperativa a hosté z nedalekých Vejprnic si přijeli pro „výprask". Od první minuty bylo jasné, že tento duel bude jen otázkou výše skóre.

„Pěkný hokej jsme předváděli v začátcích třetin, poté  se kluci nechali unést zmatenou hrou hostí a už to nebylo to pravé ořechové. Přesto dokázali soupeři nadělit tolik populární „desítku"," komentoval utkání kouč Buldoků.

HC Buldoci Stříbro – TJ Sokol Vejprnice 10:2   (3:1, 2:1, 5:0).
Branky a asistence: Staněk 5+4, Šůcha 2+3, Bobr 2+0, Panuška 1+0, Seknička 0+1,    Packan 0+1 – Rollinger 2+0.
Buldoci: Packan, Houdek, Bárta, Staněk, Šůcha, Bobr st., Dráždil, Červenka, Černoch, Seknička, Panuška.
„Jsem rád, že jsme základní část ukončili takhle dobře. Teď je před námi dlouho očekávané play off a my chceme navázat na úspěšnou první část soutěže lepší nástavbou. Uvidíme," dodal k základní části Bobr.

5.3.2013 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Kindl

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

V pátém volebním obvodě v Tachově mělo odvoleno za prvních 90 minut sto voličů.

Zájem je vyšší, na venkově nápor teprve čekají

Motokrosové finále se vydařilo

Stříbro – Motokrosový seriál MOTUL Cup, sdružený přebor Čech západních a středních, také v letošní sezóně poslal svůj finálový závod na nejstarší tuzemskou trať – Terén sv. Petra ve Stříbře.

Při nehodě v Plané se zranili tři mladí lidé

Planá - Nehoda kamionu a osobního auta zkomplikovala v pátek odpoledne dopravu na průtahu Planou.

FOTOGALERIE: Hasiči se museli potýkat se stísněným prostorem, ale i únikem plynu

Stříbro – O dnešním ránu v blízkosti Hornického skanzenu ve Stříbře se rozhodně nedá mluvit jako o klidném. Během ranních hodin se sem sjely hned tři jednotky hasičů, a to jak ze Stříbra, tak z Tachova. Jejich úkol byl jasný. Dostat tři zraněné osoby z Důlní štoly Prokop, která se v areálu skanzenu nachází.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.