Krajská soutěž Plzeňského kraje v ledním hokeji měla na programu druhé kolo a už v něm si to v okresním derby rozdala mužstva J. Bezdružice a HC Stříbro 06. Kohouti na hosty nestačili a prohráli 5:7.

Od úvodních minut nepostrádalo utkání dramatické momenty a překvapivě se lépe vedlo hostům ze Stříbra. Podle protokolu domácí Jiskra stále „honila“ vedení „nulašestkyů. Drama vyvrcholilo v závěrečné třetině, ale hosté dobře rozehrané utkání dotáhli do vítězného konce. Hattrickem se blýskli domácí M. Velich a stříbrský Muzikář.

J. Bezdružice - HC Stříbro 06 5:7

Třetiny: 1:2, 1:3, 3:2. Branky: M. Velich 3, Cvrček, Seknička st.– Muzikář 3, Sasz 2, J. Turek, Polák. Vyloučení: 6:3. Diváci: 25.

Bezdružice: Reiss, Kocourek - Kamínek, M. Velich, Cvrček, J. Velich, Řezníček, Semerád, Houdek, Šmat, Mojžíšek, Kalista, Seknička st., Petřina, Seknička ml., Ryneš, Pešek.

Stříbro 06: Kolena, Šaman - Macák, Křelovec, Rataj, F. Turek, J. Turek, Sasz, Muzikář, Matys, Polák, Kanta.