Derby zvládla lépe Přimda, Raba dal hattrick

Tachov - Regionální přebor Domažlicka a Tachovska v ledním hokeji.

27.12.2011

Ilustrační foto.Foto: Petr Čepek

Poslední kolo Regionálního přeboru Domažlicka a Tachovska v ledním hokeji v tomto kalendářním roce bylo ve znamení okresního derby dvou celků z tachovského okresu. jeho pikantnost znásobil fakt, že se utkala dvě vedoucí mužstva soutěže. V konfrontaci hokejistů z Domažlicka a Tachovska byli úspěšnější stříbrští Buldoci. Souboj dvou týmů ze spodního patra tabulky skončil výhrou Staňkova.

Buldoci Stříbro - Malá Víska 9:5 (3:2, 4:1, 2:2) Buldoci měli výborný vstup do utkání, ovšem soupeř dokázal kontrovat a otočit skóre ve svůj prospěch. „Přetahovanou první třetiny vyhráli domácí. O osudu zápasu rozhodla prostřední třetina a zejména stříbrská dvojice Staněk, Šůcha. Prvně jmenovaný vstřelil čtyři branky a dvorní nahrávač Šůcha přidal k asistencím jako bonus dvě trefy. V závěrečné třetině už domácí nepřipustili překvapení a snahu hostů o zdramatizování výsledku rychle utnuli.

Branky: 4. Panuška (Šůcha), 12. Staněk (Šůcha), 18. Staněk (Brunclík), 19. Staněk (Šůcha), 27. Šůcha (Houdek), 33. Černoch (Houdek), 35. Sládek (Bureš), 49. Staněk (Šůcha), 51. Šůcha (Staněk) - 9. Fait (Smolík), 10. Kosohorský (Papoušek), 23. Fait (Smolík), 38. Papoušek (Fait), 45. Smolík (Fait). Vyloučení: 4:4. Diváci: 50.

Buldoci: Packan, Houdek, Bobr, Staněk, Šůcha, Brunclík, Dráždil, Bárta, Černoch, Sládek, Panuška, Holák, Červenka, Bureš, Polívka.

M. Víska: Hnojský, Davídek, Kohout, Pressl, Červený, Smolík, Fait, Jiří Papoušek , Jar. Papoušek, Kosohorský, Kopp.

HC Tachov - T. Přimda 4:5 (1:1, 1:3, 2:1) V dramatickém derby byl důraznější v koncovce Tatran a to rozhodlo. Hosté šli také do vedení, ovšem Tachované dokázali zareagovat. Ve druhé třetině inkasovali domácí dva slepené góly a Přimda i přes velkou snahu soupeře dokáza sdržet dvoubrankové vedení. Domácí branka znamenající jednobrankový rozdíl přišla z jejich pohledu pozdě a Tatran v posledních vteřinách si nenechal výhru vzít. Hattrickem se blýskl přimdský Raba.

Branky: 13. Skácel (Šmejkal), 29. Bučan (Klíma), 39. Báča (Martinec), 54. Lešňanský ml. (Šmejkal) - 7. Raba, 22. Malý (Vejvoda), 24. Jar. Malý (Brouzda), 28. Raba (O. Malý), 41. Raba. Vyloučení: 10:6. Diváci: 35.

Tachov: Libra, Černý, Klíma, Šmejkal, Bolonin, Lešňanský ml., Lešňanský st., Skácel, Báča, Bučan, Martinec, Morgenstein.

Přimda: Hrabák, Brouzda, Laurenčík, Šnajdr, Raba, Poznán, O. Malý, J. Malý, Vejvoda, Koryťák.

Další výsledek: S. Díly - Tempo Staňkov 4:5 (1:1, 2:2, 1:2).

Marcela Poulíčková

27.12.2011
Dominik Kubalík

Škodovka prohrála, přesto je první

Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

ZMĚNA: Výlov Regentu začíná až v pátek

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Tachovsko – Fotbalisté první krajské soutěže, 1.B třídy, mají za sebou další zápasy. Ty přinesly zajímavé duely a padaly pěkné branky.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.