Po vánoční přestávce pokračuje liga starších a mladších žáků v ledním hokeji. Společné týmy Tachova a Mariánských Lázních hostily Vervu Litvínov a hosté měli v obou utkáních navrch.

HC Tachov/M. Lázně  – HC Verva Litvínov 6:12 (3:4, 0:6, 3:2)
Starší žáci drželi s favoritem z Litvínova krok v první třetině, ovšem ve druhé se projevila větší kvalita hostů. Domácí nesložili zbraně a v poslední třetině byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem.

 „Kluci podali v první a ve třetí třetině bojovný výkon a byli soupeři rovnocenným soupeřem. Chyby a rezignace ve druhé třetině nás dovedly k prohře. Narazili jsme na velmi kvalitního soupeře. Kluci si zaslouží pochvalu, že po výrazné prohře ve druhé třetině se zvedli, bojovali a důstojně zápas dohráli," komentovala průběh vedoucí družstva Tachova Blanka Kovářová. Branky domácích: Křemen 3, Fišer, Černý, Klejna.

TC/M. L.: Nový – Šilhán, Ďugel, Klejna, Rolínek, Fišer, Hornof, Křemen, Berčík, Černý, Machač, Balín, Gažík.

HC Tachov/M. Lázně – HC Verva Litvínov 2:5 (0:0, 0:1, 2:4)
Ve vyrovnaném duelu mladších žáků rozhodla závěrečná třetina, ve které se hosté prosadili v koncovce.
„Až do závěru druhé třetiny si naši hráči drželi nulové skóre. Bohužel na jejím konci jsme dostali jednu branku.  Kluci bojovali a opravdu se snažili. Na počátku třetí třetiny jsme inkasovali dva rychlé góly za sebou a na výkonu našich hráčů se to bohužel projevilo negativně. Hosté se rozstříleli, ale  naši kluci se zvedli a dokázali nepříznivé skóre alespoň trochu zmírnit," okomentovala zápas předsedkyně HC Tachov Eva Hrůšová.  Branky Tachova: Vrba a Fukal. 

TC/M.L.: Marek, Sivák –   Hrůšová, Bartoš, Jungmann,  Kosina, Hengerič, Fukal,  Bockstefel, Rössler, Vrba, Bělohlávek, Vrtil, Havrda, Homolka, Černý.