Poslední celek Regionálního přeboru II. třídy v ledním hokeji HC Stříbro 06 vzdoroval favoritu z Trstěnic, ale dobře rozehrané utkání nakonec ztratil po prohře 6:8. Na stadionu ve Stříbře se hrálo za mírné převahy hostů, ovšem Stříbrští bojovali a dlouho drželi s favoritem krok. V polovině zápasu dokonce vyrovnali na 3:3 a následně výsledek otočili. Trstěničtí však od 50. do 55. minut srovnali a přidali tři góly.

HC Stříbro 06 – F. Trstěnice 6:8. Třetiny: 1:1, 3:3, 2:4. Branky: Velich 3, Polák 2, Sasz – Černík 4, Macháček 3, Zahradník. Rozhodčí: Martinec – Šín, Kubík. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Diváků: 75.

Stříbro 06: Kolena – Krištofovič, Macák, Rataj, Turek, Velich, Hrad, J. Turek, Průša, Sasz, Matys, Polák, Kanta, Muzikář.

Trstěnice: Stanko – Barták, Bubenščikov, Černík, Lovas, Sýkora, Vopava, Macháček, Zahradník.