Bubenščikov a spol rozstříleli Farmáře

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Tachovské družstvo RABIDu zvítětilo s F. Trstěnice 6:3

15.10.2007

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Ve druhém kolu regionálního přeboru II. třídy ´naskočilo´ do soutěže také sedmé družstvo, HC F. Trstěnice. Hned na úvod ale muselo spolknout hořkou pilulku v podobě porážky s RABIDem Tachov v poměru 3:6.

Od samého začátku zápasu se hrál otevřený, tvrdý hokej, kde se na obou stranách překonávali výborní brankáři. Trstěničtí tentokrát doplatili na nepřesnou střelbu a smůla se jim lepila na paty. Naopak, hosté z Tachova dokázali otočit vývoj zápasu z 2:0 na konečných 3:6 ve svůj prospěch a zaslouženě vyhráli. „Vlastní nedisciplinovaností jsme se připravili o dobře rozehraný zápas. Mrzí mě, že hráči, kteří tvoří páteř mužstva, se nechali zbytečně vylučovat. K nervoznímu zápasu přispěl i nepřesným rozhodováním hlavní arbitr. Taky nás zradila střelba. Pro příště se musíme vyvarovat chyb v obranné fázi,“ nešetřil kritikou domácí trenér Šnajdr.

Vedoucí mužstva RABIDu Jiří Němec byl viditelně spokojenější: „Byl to vyrovnaný zápas. Nám se do něj nepodařilo dobře vstoupit, ale kluci dokázali nepříznivý výsledek otočit. Podržel nás gólman a určitě jsme si vybrali potřebné sportovní štěstíčko. To a nedisciplinovanost domácích nám dopomohly k výhře.“

Třetiny: 2:1, 1:3, 0:2). Branky: Vopava, Fajkus, Pokorný – Bubenščikov 4, Jiroušek, Brzobohatý. Rozhodčí: Petřina – Laurenčíková, Laurenčík. Vyloučení: 8:11 (+ OK Hodovský – 10.min. Křemen + OT Bubenščikov). Využití: 1:1. Diváci: 60.

FARMÁŘI: Bláha, Čiček, Fuka, Fajkus, Okrucký, Sýkora, Hodovský, Lovas, Sklarenko, Svoboda, Pokorný, Piskač, Vopava, Rais, Bujtár, Černý, Píchal. Trenér Šnajdr.

RABID: Neumann, Nešvera, Záleský, Jiroušek, Priadka, Winkler, Botoš, Šujan, Křemen, Kostroun, Čermák, Ruda, Kara, Bubenščikov, Brzobohatý. Trenér Gabriško.

15.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
Miloš Zeman v Plzni
30

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Studentky z Plané soutěžily v čepování piva

Planá – Soutěže v čepování piva, pořádané v rámci výstavy v pražských Letňanech, se zúčastnily studentky druhého ročníku Střední školy živnostenské v Plané Kristýna Országová a Karina Svobodová.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Tachovsko – Fotbalisté první krajské soutěže, 1.B třídy, mají za sebou další zápasy. Ty přinesly zajímavé duely a padaly pěkné branky.