Další střelecký koncert Bubenščikova v dresu RABIDu byl k vidění v zápase krajského přeboru II. třídy v ledním hokeji s Buldoky ze Stříbra. Vstřelil totiž sám pět branek a měl lví podíl na vítězství 9:6. RABID se dostal do ´trháku´ po dvou třetinách, ale stříbrští Buldoci se zdravě ´zahryzli´ a kousali do samotného konce. „Jasné utkání od samotného začátku. Zkomplikovali jsme si jej v poslední třetině nedůrazným hlídáním hráčů Stříbra a ti zle dotahovali,“ zhodnotil utkání Jíří Němec. Zároveň vyzdvihl výborný výkon brankáře Otavy a pochopitelně střelecky disponovaného Bubenščikova. „Chci ale také pochválit celý tým za bojovný výkon a že dotáhli utkání do vítězného konce,“ doplnil Němec.

Hrající trenér Buldoků Pavel Bobr měl trochu odlišný názor: …“ i když jsme podali solidní výkon, nezabránili jsme prohře. Dostat devět branek, to o něčem svědčí. Nepodrželi nás brankáři, což mě mrzí nejvíc.“ Byl rovněž nespokojen s obranou hrou svého týmu. „Jinak ale opakuji, že jsme podali celkově dobrý výkon,“ dodal Pavel Bobr.

Třetiny: 4:1, 3:2, 2:3. Branky: 6. Jiroušek, 11. Brzobohatý, 15., 17., 21., 31. a 44. Bubenščikov, 21. Priadka, 53. Kara – 10. a 43. Staněk, 20. a 37. Tinavský, 30. Bureš, 40. Šůcha. Střely: 39:31. Rozhodčí: Martinec – Ruda, Skácel. Vyloučení: 8:4. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 39.

RABID: Otava – Priadka, Čermák, Sedlák, Nešvera, Jiroušek, Bubenščikov, Brzobohatý, Gabriško, Křemen, Šujan, Kara, Záveský, Kostroun.

BULDOCI: Kozelka, Holák – Tinavský, Bobr ml., Staněk, Šůcha, Bobr st., Bureš, Bárta, Sládek, Červenka, Brunclík, Hampl, Coufal.