Trstěničtí nadělovali

TACHOV - Hokejisté HC Stříbro 06 podlehli Trstěnicím 3:13

27.12.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

V regionálním přeboru II. třídy se střetli na zimním stadionu v Tachově mužstva HC Stříbro a F. Trstěnice. Hosté připravili Stříbru vánoční nadílku, když zvítězili 13:3.

„Výsledek je pro nás hodně krutý. Polovinu utkání jsme s hosty drželi krok, ale pak se projevila naše slabší fyzická kondice. Opět jsme tak dostali nadílku. S hrou mužstva jsem byl ale spokojený,“ hodnotil utkání hrající trenér HC Stříbro 06 Michal Sasz.

„Soupeř hrál nad očekávání velmi dobře tvrdou, ale čistou silovou houževnatou hrou nás doslova zaskočil. V první třetině jsme se nedokázali prosadit ve středním pásmu, špatně jsme bruslili a dělali zbytečné chyby v rozehrávce. Po rychlých gólech v úvodu druhé třetiny jsme zlomili odpor soupeře a s přehledem zaslouženě vyhráli,“ viděl povedený zápas trenér Trstěnic Jaroslav Zeman.

Třetiny: 0:2, 2:5, 1:6. Branky: 19. Poznán, 34. Polák, 54. Turek – 12., 39. a 47. Okrucký, 18., 22. a 41. Fajkus, 22. Lovas, 23. Sklarenko, 27. Jalčák, 33. a 45. Bujtár, 44. a 54. Mrkvan. Rozhodčí: Martinec – Šín, Jadlovský. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. Oslabení: 0:2. Diváci: 50.

HC STŘÍBRO 06: Kolena – Krištofovič, Mareš, Macák, Šmolík, Votava, Rataj, Hrad, J. Turek, Průša, Szas, Poznán, Polák, Kanta.

F. TRSTĚNICE: Andrle – Okrucký, Česal, Vašíček, Tišer, Fajkus, Mrkvan, Reiss, Jalčák, Sklarenko, Lovas, Bujtár, Pokorný.

27.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Vánoční písně zněly v Chodové Plané
12

Videosouhrn Deníku – 16.–17. prosince 2017

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Vánoční besídku pořádali ve stáji mezi koňmi

Kladruby – Zazpívat, zarecitovat a strávit pěknou předvánoční chvíli se svými čtyřnohými přáteli přišli děti a koňáci, kteří pravidelně navštěvují Pony farmu v Kladrubech Pozorce.

Meteorologové varují: Řidiči a chodci, pozor na náledí!

Západní Čechy - Meteorologové varují před tvorbou náledí během noci na pondělí.

Stezka do Plané už svítí

Planá, Chodová Planá – Po několika letech úsilí začalo svítit veřejné osvětlení na cyklistické stezce spojující město Planá s městysem Chodová Planá.

Černošín - V páteční podvečer 15. prosince se v černošínském kostele konal Vánoční koncert, ve kterém vystupovaly děti z černošínské základní školy pod vedením Nadi Pézlové a Jiřiny Ilyas, pak Píšťalky Dany Steinerové a o závěr hudebního večera se postaral plzeňský malý lidový soubor MLS pod vedením Miroslava Šimandla.